קבלתם מכתב מעו"ד תאגיד מוצקין שימו לב

פניות של תושבים מבוהלים שהגיעו למערכת פורטל הכרמל והצפון בעניין המכתב שקבלו מתאגיד מוצקין שבפועל הוא מסמך מחייב משפטית שניתן להשתמש בו מול האזרחים בתביעות משפטיות, עיקרי המכתב מתייחסים למבני שלד ובעיקר חיוב השתתפות בדמי הקמה, התאגיד בתגובה "זה הנוהל".

19.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
קבלתם מכתב מעו"ד תאגיד מוצקין שימו לב

 

כל התלונות של תושבי דאלית אל כרמל ועוספיה, שהגיעו למערכת, דיווחו שהמכתב הגיע בהפתעה מבלי ששום גורם מהתאגיד פנה אליהם טרם הגיע מכתב זה.

התאגיד שלח מכתבים  לציבור רחב ע"י משרד עורכי דין, סרור, בן הרוש, נוסחת המכתב מצורפת מטה, שעיקרו שהאזרחים מתבקשים לסור למשרדי התאגיד ולהסדיר היתר ודמי הקמה כמתחייב בחוק.

פנינו לדובר תאגיד המים והביוב מוצקין בנדון ושאלנו את השאלות, מדוע המכתב הגיע לעשרות תושבים בטרם מישהו מהתאגיד דיבר איתם? ולמה התושב שלא קיבל התראה לפני צריך לעמוד בפני פחדים וחששות מפני תביעות ?.

יש לחדד שהתאגיד לא יכול לפנות לבעלי בית שיש להם מבנה ללא היתר, ועוד נקודה חשובה שחלק מהמכתבים הגיעו לאנשים שהנכס לא שלהם.

תגובת תאגיד מוצקין באמצעות דובר התאגיד אייל פרדיס: "במכתב אין שום דרישה או איום לתשלוםנהפוך הוא, התושב מתבקש להציג את הגרמושקה לשם חישוב מדויק של דמי ההקמה לפי דין. אנו קוראים לשיתוף פעולה, בלבד. מובן שאם מאן דהוא יחליט להתעלם ורק אז, נפעל לאכיפת החוק".

אייל פרדיס דובר תאגיד מוצקין: "כמו בכל היישובים שבאחריות התאגיד הוצאנו את המכתב האמור. בעיקר לצרכי נוחות וניסוח הוא הוצא בידי יועץ משפטי כחלק מהשירותים הרבים שהוא מעניק לתאגיד משך כל ימות השנה. מטרת המכתב אחת היא : לעשות סדר !! פלגי מוצקין לקחה על עצמה את שיקום תשתיות המים והביוב של דלית אל כרמל המפגרים עשרות שנים ברמתם, תחזוקתם , ושיטות העבודה שהיו נהוגות במשק המים המקומי. משך שנה אנו עובדים יום ולילה כדי להדביק את הפער לטובת התושבים".

"הסדרת נושא הדיווח לחישוב דמי ההקמה, הוא חלק מהסדר שאנו עורכים במשק המים והביוב, והעלאת משק המים והביוב של היישוב על המסלול הנכון והאפקטיבי ליישוב ולתושבים".

 

פורטל הכרמל

תגובות

12. רמי לפני 3 חודשים
الفاضي يحكي فاضي!
11. רמי לפני 3 חודשים
לעוד מס'9
10. حلبي לפני 3 חודשים
اتذكرون ! وعود رفيق على جثته يفوت التأجيد !!!
9. עוד לפני 3 חודשים
מספר 5 אדם בלי שכל
8. סמי לפני 3 חודשים
חבית ריקה עושה הרבה רעש
7. אבו עבסי לפני 3 חודשים
רציתם תאגיד , קיבלתם
6. חלבי לפני 3 חודשים
זה רק מתחיל
5. רמי לפני 3 חודשים
אוכלוסיה פרנואידית !
4. תושב לפני 3 חודשים
זה כואב הלב המצב הזה
3. تفضلو לפני 3 חודשים
بدكون تتفدمو بدكون تاجيد تفضلو..
2. דאלית אלכרמל לפני 3 חודשים
תרופות לכל החיים שלכם.
1. רפיק אשם לפני 3 חודשים
עוד נסתבך

מומלצים