ראפע חלבי "להגיע למקום שיכול לשרת את עדתי נאמנה"

ראפע חלבי, תושב דאלית אל כרמל, שמתמודד בתנועת הליכוד בבחירות לכנסת ה 21 , במספר 134, מבקש את אימון מתפקדי הליכוד כדי להמשיך בדרך העשייה והתרומה לעדה, ראפע "אנחנו בעדה הדרוזית צריכים להיות on the table, כל מה שנעשה בעדה זה מתחת לשולחן".

04.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
ראפע חלבי "להגיע למקום שיכול לשרת את עדתי נאמנה"

ראפע אחד האנשים הפעילים והמעורבים בחברה, אדם שתורם רבות לחברה, בעל יחסי אנוש מעולים, איש אהוד וקצין במיל' מוערך מאוד, משורר וסופר, והיום ראפע מבקש את אימון מתפקדי הליכוד כדי להוביל.

ראפע: "אני תמיד מוכן לכל תרחיש, לגבי חוק קמיניץ וחוק הלאום, אני לא הייתי שם, כשאגיע לאיפה שצריך להחליט, אז אני אתן את דעתי, אני הצגתי לחברי הכנסת פתרונות לבעיה הזו של חוק הלאום, הם לא עשו עם זה כלום, אני אדם דמוקרט ובן חורין ולא אוותר על חרותי, אכפת לי מהעדה שלי ושכולם יחבקו ויקדמו אותה".

ראפע: "אני דוגל בזה שאיפה שיש לנו בעדה הדרוזית, חוליות חלשות צריך לחזקם ע"מ להגיע לחוף מבטחים".

ראפע: "בלא יהודים ישנם היום בליכוד 4800 מתפקדים, זה עדיין לא מספיק בכדי להוביל דברים, המשחק לא נשאר אצלנו בעדה אלא מעבר לעדה, צריך פה להפעיל קשרים כדי להוביל מהלכים ולהגיע למשבצת הלא יהודית".

ראפע: "אם אדבר על דילים תגידו שאני פוליטיקאי דפוק ואני לא כזה, אני בטוח בעצמי בכל מהלך שאני עושה וגם אם לא אבחר ארגיש טוב, הציפיה להגיע למקום שיכול לשרת את עמי ואת עדתי נאמנה".

ראפע: "כל מי שמרגיש שראפע חלבי איש שטח ועשייה ציבורית ורואה בי כאדם שיכול להנהיג, מוזמן לבחור בי, אני מספר134, אני מודה ואודה לכל מי שיבחר בי, מה שכן אני הייתי ונשארתי אח לכל המתמודדים".

ראפע: "יש כל כך הרבה דברים לטפל בהם, לי מאוד קרוב ללבי ורוצה לטפל הכי הרבה בבעלי הצרכים המיוחדים והמוגבלים".

ראפע: "אנחנו בעדה הדרוזית צריכים להיות on the table, כל מה שנעשה בעדה זה מתחת לשולחן וזה מה שכואב ולכן יש צרות צרורות, צריך לדבר ישיר ולא ללכת מסביב".

 

עוד כתבות בנושא ראפע חלבי בכוונה לדעת ולעזור

 

 

ראפע חלבי 134 בליכוד

תגובות

3. مسافر לפני 6 חודשים
الى اين؟
2. סאלח לפני 6 חודשים
בהצלחה לראפע
1. חלבייה לפני 6 חודשים
דוד ראפע איש עשייה

מומלצים