רמזי:"בהיג הבטיח שקיפות איפה זה?

חבר מועצת עוספיה רמזי אבו סעדה בשיחה לפורטל הכרמל והצפון על כל מה שקרה בינו לבין ראש מועצת עוספיה בהיג מנסור בחודשים האחרונים, רמזי:"ביני לבין בהיג פרץ ויכוח, הבקשה שלו שאני לא אפנה לשום משרד במועצה ואבקש פרטים, אמרתי די לא עוד".

06.08.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון

רמזי אבו סעדה עוספיה אוגוסט 2021

 

מעל שנתיים וחצי נמצא רמזי אבו סעדה בקואליציה, הוא שכב לא פעם על הגדר למען ראש המועצה, נרתם עם הנהלת המועצה לתת מה שטוב לתושבים.

לפני שבוע, רמזי אבו סעדה הגיש התפטרות מתפקידו כסגן ראש מועצת עוספיה לראש המועצה בהיג מנסור.

 

רמזי אבו סעדה: "ראיתי התנהגות לא ראויה כלפי, אני בעל ניסיון מזה 4.5 שנים, יכול לתרום רבות בתחומים שונים, אני יו"ר ועדת הנחות במועצה, עשינו עבודה טובה למען הסדר עם התושבים החלשים אשר ביקשו לקבל הנחות".

 

רמזי: "אני נבחרתי לשרת את הציבור, אני לא יכול להיות אחרת, היה ויכוח ביני לבין ראש המועצה בהיג מנסור, אני ביקשתי שכמו שאני מכבד את כולם שיכבדו אותי ולא יתנהגו בצורה בה נהג ראש המועצה, לא יכול להיות שבהיג מנחה את הפקידים במועצה שלא לקבל את נציגי הציבור במשרדם. אני שואל איפה ההבטחת של ראש המועצה לשקיפות? מה לגבי מה שאמר ראש המועצה שהמועצה נוהגת בשקיפות עם התושב?, בהיג פנה אלי ואמר לי אל תכנס לאף משרד ותבקש פרטים, זה מה ששבר את כל הכלים בינינו".

 

רמזי: "אני לא יכול להגיע לישיבת מליאה ולא יודע מה סדר היום של הישיבה, אני לא חותמת גומי של אף אחד, אני נציג שבא לעזור לתושבים ולא לאחר".

 

רמזי: "לדעתי יוסף משלב האלוף במיל' צריך להישאר בועדת התכנון רכס הכרמל, וצריך לעזור לו להישאר, כי הוא היחיד שעשה יותר מכל לשני הכפרים בכרמל בתכנון".

 

רמזי : "אני מבטיח להמשיך לעזור לתושב בכל דבר והציבור מוזמן להמשיך לערב אותי בכל דבר, אני מכבד את כולם ויחד נעזור לכפר ולתושבים לחיות טוב".

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

15. עספאוי לפני 3 חודשים
מכיר את ראמזי מקרוב
14. זוהר לפני 3 חודשים
רמזי اقلب قلبنا
13. وين الشباب المثقف לפני 3 חודשים
ل١١
12. אזרחית לפני 3 חודשים
איפה השקיפות והצניעות
11. عسفاوي ندمان לפני 3 חודשים
يا ريت
10. אזרח לפני 3 חודשים
טובת הכלל
9. יודיע לפני 3 חודשים
חותמת גומי
8. תושב הכרמל ניוטראלי לפני 3 חודשים
הכרמל
7. אבן אלגבל לפני 3 חודשים
בהיג החזיר אותנו לשנות ה90
6. עלו לפני 3 חודשים
רמזי צודק במאה אחוז
5. עיספאוי לפני 3 חודשים
במועצת עיספיא צריך גברים
4. עובד מועצה לפני 3 חודשים
למספר 1 שלום
3. אני לפני 3 חודשים
בהיג לא כולם מטומטמים בעיספיא
2. עיספאוי לפני 3 חודשים
רמזי כל הכבוד לך אתה אציל
1. עובד מועצה לפני 3 חודשים
רמזי איש צבוע

מומלצים