רפיק לתושבים "לא להתחבר לחשמל בצורה פיראטית"

בעקבות מכתב מהרצל פרידמן מנהל המחוז בחברת החשמל, לרפיק חלבי, שבו מתריע על התקנת רשת חשמל פיראטית על גבי רשת ומתקני החשמל של חברת חשמל בשכונת אלוונסה בדליה, רפיק פונה לתושבים לא להתחבר לחשמל פיראטית כדי למנוע סכנות ומפגעים.

30.10.2019 מאת: פורטל הכרמל
רפיק לתושבים "לא להתחבר לחשמל בצורה פיראטית"

 

פרידמן במכתב מתריע שעובדי חברת החשמל שהגיעו לשכונת אלוונסה במסגרת הכנות לביצוע עבודות ברשת החשמל בשכונה, נדהמו לראות שרשת חשמל פיראטית מותקנת על עמודי חברת החשמל, בתחומי השטחים הציבוריים של המועצה בניגוד לדין ובצורה שיוצרת מפגע וסכנה בטיחותית לדיירים, לעוברי אורח, לעוסקים בהתקנת הרשת ולעובדי חברת חשמל .

פרידמן מבהיר שלאור המפגעים הנ"ל והסכנה הבטיחותית שנוצרה חברת החשמל לא תוכל לבצע את העבודות המתוכננות ברשת באותו אזור ולא תוכל לטפל בתקלות ולתחזק את מתקני החשמל עד להסרת הרשת הפיראטית.

ראש המועצה רפיק חלבי בפניה לתושבים: "לכל התושבים שרוצים להתחבר לחשמל, שלא לנצל את עמודי חברת החשמל, התחלנו במבצע לחבר את כל הבתים בשכונת אלוונסה וסקעב וממשיכים לח'לת נסאר ואלרנדה, לכן חשוב שיהיה שיתוף פעולה מלא עם חברת חשמל".

"אנחנו עם התושבים ותומכים בהם, אבל הם צריכים להיות יותר הגיוניים, נושא החשמל קריטי וכל תושב חייב לקבל, גם חברת החשמל מבינה את המצב ובאה לקראת התושבים, אבל לא לעשות דברים נגד החוק שיסכנו את כולם".

 

תגובות

12. תושב דאליה לפני 4 ימים
אך בדיוק להתחבר אדון רפיק
11. סאפי לפני 9 ימים
לדילאווי
10. חלבי לפני 11 ימים
סוף שבוע טוב
9. עדואן לפני 11 ימים
כמה שאני נגד רפיק הפעם הוא צודק
8. דילאווי לפני 11 ימים
מספר 7
7. סאפי לפני 11 ימים
האמת כואבת
6. صافي לפני 12 ימים
لا جدال
5. תושב לפני 12 ימים
אתה רציני
4. עלאא לפני 12 ימים
הסכנה האמיתית היא
3. אזרח לפני 12 ימים
אין לי כוח בשבילך רפיק
2. דילאווי לפני 12 ימים
بالروح
1. مواطن كان مع رفيق לפני 12 ימים
هذا اللي شاطر فيو

מומלצים