רפיק לתושבים "לא להתחבר לחשמל בצורה פיראטית"

בעקבות מכתב מהרצל פרידמן מנהל המחוז בחברת החשמל, לרפיק חלבי, שבו מתריע על התקנת רשת חשמל פיראטית על גבי רשת ומתקני החשמל של חברת חשמל בשכונת אלוונסה בדליה, רפיק פונה לתושבים לא להתחבר לחשמל פיראטית כדי למנוע סכנות ומפגעים.

30.10.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
רפיק לתושבים "לא להתחבר לחשמל בצורה פיראטית"

 

פרידמן במכתב מתריע שעובדי חברת החשמל שהגיעו לשכונת אלוונסה במסגרת הכנות לביצוע עבודות ברשת החשמל בשכונה, נדהמו לראות שרשת חשמל פיראטית מותקנת על עמודי חברת החשמל, בתחומי השטחים הציבוריים של המועצה בניגוד לדין ובצורה שיוצרת מפגע וסכנה בטיחותית לדיירים, לעוברי אורח, לעוסקים בהתקנת הרשת ולעובדי חברת חשמל .

פרידמן מבהיר שלאור המפגעים הנ"ל והסכנה הבטיחותית שנוצרה חברת החשמל לא תוכל לבצע את העבודות המתוכננות ברשת באותו אזור ולא תוכל לטפל בתקלות ולתחזק את מתקני החשמל עד להסרת הרשת הפיראטית.

ראש המועצה רפיק חלבי בפניה לתושבים: "לכל התושבים שרוצים להתחבר לחשמל, שלא לנצל את עמודי חברת החשמל, התחלנו במבצע לחבר את כל הבתים בשכונת אלוונסה וסקעב וממשיכים לח'לת נסאר ואלרנדה, לכן חשוב שיהיה שיתוף פעולה מלא עם חברת חשמל".

"אנחנו עם התושבים ותומכים בהם, אבל הם צריכים להיות יותר הגיוניים, נושא החשמל קריטי וכל תושב חייב לקבל, גם חברת החשמל מבינה את המצב ובאה לקראת התושבים, אבל לא לעשות דברים נגד החוק שיסכנו את כולם".

 

תגובות

12. תושב דאליה לפני 5 חודשים
אך בדיוק להתחבר אדון רפיק
11. סאפי לפני 5 חודשים
לדילאווי
10. חלבי לפני 5 חודשים
סוף שבוע טוב
9. עדואן לפני 5 חודשים
כמה שאני נגד רפיק הפעם הוא צודק
8. דילאווי לפני 5 חודשים
מספר 7
7. סאפי לפני 5 חודשים
האמת כואבת
6. صافي לפני 5 חודשים
لا جدال
5. תושב לפני 5 חודשים
אתה רציני
4. עלאא לפני 5 חודשים
הסכנה האמיתית היא
3. אזרח לפני 5 חודשים
אין לי כוח בשבילך רפיק
2. דילאווי לפני 5 חודשים
بالروح
1. مواطن كان مع رفيق לפני 5 חודשים
هذا اللي شاطر فيو

מומלצים