רפיק "נבנה קבוצה והנהלה חדשה"

יום אחרי שקבוצת הפועל דאלית אל כרמל ירדה ליגה, ראש המועצה רפיק חלבי לפורטל הכרמל: "זה מאוד כואב לי, המועצה לא חסכה במשאבים ותמכה בקבוצה, אבל ניהול כושל הביא למצב הזה", רפיק על תוצאת הבחירות ומצב פורום ראשי הרשויות הדרוזיות ותכנית החומש.

22.04.2019 מאת: חסין חלבי

רפיק חלבי על הפועל דאלית אל כרמל2019

 

הכעסים של ציבור אוהדי הכדורגל בדליה מכוונים למועצה המקומית ולעומד בראשה, לאור זה שבמשמרת של רפיק חלבי קבוצה אחת התפרקה והאחרת ירדה 2 ליגות, בנוסף קבוצות הילדים והנערים והנוער לא קיימות.

רפיק חלבי ראש מועצת דליה בראיון לפורטל הכרמל: "אני עצוב מאוד לאור המצב הזה, זהו יום שחור עבורי, אבל חשוב שכולם יזכרו שאני עם הקבוצה ותומך בה מליגה ד' שהעלינו אותה עד ליגה א', ואחרי זה חברים נוספים הובילו אותה לליגה ארצית, לגבי המצב הזה של הפועל הכתובת הייתה על הקיר, לדעתי המצב הזה קרה בגלל התנהלות, המועצה תמכה ב3 שנים האחרונות בסכום של 350 אלף ש"ח".

רפיק: " לא צריך לבכות על חלב שנשפך, עכשיו אנחנו משפצים ומשפרים את התשתיות של מגרשי הספורט בכפר והכל יהיה לרשות קבוצות הכדורגל, אנחנו בשבועות הקרובים נביא הנהלה חדשה ונביא קבוצה עם קבוצות נוער וילדים למען עתיד הספורט בכפר, בחודש הקרוב נשקיע עוד 600 אלף ש"ח במגרש הפייס ליד החט"ב ונתחיל בבניית אולם ספורט ליד בית ספר יסודי חדשני".

רפיק: "בהפועל לא הצליחו לשמור על מחלקות הנוער והילדים, צריך להבין שלא ניתן להצליח ללא דור המשך, בקבוצות אחרות אפילו בליגה ג' מגיעים אלפים ומלווים את הקבוצות שלהם, לעומת אצלנו שצריך למשוך את הקהל להגיע בכוח, כך זה לא הולך".

רפיק: "אני מתחייב שנתמוך ומהמקום הזה רק נלך ונעלה, וזה צריך להיות ע"י ניהול ותמיכת הציבור ולא רק ע"י תקצוב המועצה, לגבי מכבי וחשוב לדעת שהספורט התחרותי אצלנו לא הצליח".

רפיק: "יש היום הרבה אנשים שעושים מהילדים עסקים, מאמנים מושכים ילדים, מאמנים אותם ומעבירים אותם הלאה , אין לי בעיה עם זה אבל כך לא יכולים לבנות עתיד לקבוצה, כי הכל מפוזר ולא מתואם עם הקבוצה הבוגרת, כך אין עתיד לכדורגל בדליה".

רפיק: "לגבי הבחירות, אני חושב מה שקרה אצל הדרוזים זה שיעור מאלף לכל מי שמבין בפוליטיקה, הציבור ברובו הצביע נגד חוק הלאום, כרגע הרשויות הדרוזיות צריכות להילחם על תכנית חומש חדשה וזה לא פשוט, יהיה מאבק קשה כדי להשיג את התקציבים שלנו".

רפיק: "פורום ראשי הרשויות הדרוזיות נמצא בתרדמת בגלל הבחירות, מקווה שאחרי הרכבת הממשלה, הדברים יזוזו בצורה נכונה, אני מתנגד למספר דברים בעדה ואני נמצא במיעוט, למשל אני חושב שמרכז המורשת בינוח הוא מיותר וצריך להשקיע את הכסף בכפר הדרוזי, מדברים על הישוב הדרוזי החדש מעל 20 שנה, מדברים ולא מוציאים לפועל, אמרו שנותנים מיליון ש"ח לתכנון וזה בושה וחרפה, מה זה מיליון ש"ח, צריך לפחות 40 מיליון רק כדי לתכנן, גם לגבי אזור התעשיה מבוא כרמל אנחנו נלך למאבק כדי שנקבל 20 אחוז כמו כל השותפים האחרים".

לכל הדברים בסרטון

 

תגובות

27. עדואן לפני 3 חודשים
דילאויי1كلام سليم100٪
26. מרעי לפני 3 חודשים
בגלגול הבא יא רפיק
25. ספורטאי לפני 3 חודשים
אסור להשקיע בכדורגל
24. אוהד בלב לפני 3 חודשים
הביתה לא מאמין לך יותר
23. דילאוי 2 לפני 3 חודשים
עלבון
22. מוהנד לפני 3 חודשים
למה דווקא
21. بلدي قح לפני 3 חודשים
انا فاض في ومليت
20. דילאווי1 לפני 3 חודשים
مشكلتنا
19. חסון לפני 3 חודשים
אכזבה
18. דליה חלבי לפני 3 חודשים
דלית אל כרמל
17. موحد كرملي- عسفيا לפני 3 חודשים
ارمي...ارمي ارمي...ارمي هالطربوش
16. אזרח לפני 3 חודשים
רפיק איך אתה חושב
15. שחקן לשעבר לפני 3 חודשים
זה מה שקרה
14. תושב לפני 3 חודשים
בעזרת השם נתחיל מהתחלה
13. انسان يعرف الكثير לפני 3 חודשים
מענין אותי שישמע העולם ומלואו
12. חלבי לפני 3 חודשים
הרגת אותי רפיק
11. من البلد לפני 3 חודשים
بكفي عاد
10. مشجع من زمان לפני 3 חודשים
لا حدود للوقاحة
9. احمد לפני 3 חודשים
شر البليه ما يضحك
8. סמי לפני 3 חודשים
רדוואן וזידאן בוכים ורפיק צוחק
7. עאל לפני 3 חודשים
מאכזב
6. אוהד עצוב לפני 3 חודשים
עצוב לי
5. אוהד לפני 3 חודשים
דיבורים
4. מן הישוב לפני 3 חודשים
פוליטיקה דימגוגיה וחוצפה
3. תושב לפני 3 חודשים
תמיד
2. עלי לפני 3 חודשים
לעולם לא תשמע ממנו ,נכשלתי , אלא נכשלנו
1. مش مهم לפני 3 חודשים
عيش يا كديش

מומלצים