שיח' מהנא פארס מונה ליועץ לשר החינוך הרב פרץ

שר החינוך, הרב רפי פרץ הודיע כי השייח' מוהנא פארס ישמש כיועץ בכיר לשר במשרד החינוך, מהנא פארס הוביל עד היום את התכניות הלאומיות במשרד החינוך והמפורסמת שבהם, "פי 5", לקידום לימודי המתמטיקה בישראל, וכן תכניות של לימודי אנגלית

26.06.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שיח' מהנא פארס מונה ליועץ לשר החינוך הרב פרץ

 

השייח' מוהנא פארס הוביל גם תוכניות לימוד עברית ותוכנית ייחודית לקידום תוכניות STEM בפריפריה (מדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה).

פארס ממייסדי בית הספר הדרוזי למדעים בירכא, הנחשב לאחד מבתי הספר התיכונים הטובים בישראל, הוא איש דת דרוזי, מחנך ועובד למעלה מעשור וחצי במשרד החינוך. 

השניים נפגשו היום וסיכמו על כניסתו של פארס כיועץ בכיר לשר בענייני משרד החינוך. 

*מוהנא פארס*:  אני מודה לשר החינוך, הרב רפי פרץ, על האמון. מערכת החינוך עוברת בשנים האחרונות שינויים גדולים ומשמעותיים. לצד ההתקדמות הגדולה שהיא רושמת, ניצבים בפניה אתגרים גדולים. בכוונתי לרתום את כל הניסיון המקצועי שצברתי לאורך השנים כדי לסייע בגיבוש תוכניות שיובילו את החינוך לשיוויון ומימוש הפוטנציאל של כל תלמידה ותלמיד.

שר החינוך, הרב רפי פרץ מסר: "מוהנא הוכיח את עצמו בצורה בלתי רגילה הן בפרויקטים אותם ניהל במשרד החינוך והן בקידום החינוך הדרוזי בישראל. הוא איש ערכי ומקצועי מהמעלה הראשונה, יודע את נבכי מערכת החינוך על כלל מרכיביה הסבוכים ומעל הכל הוא מנהיג. המשרד עומד בפני אתגרים משמעותיים, בהיבטים רבים, ובטוחני כי מוהנא יסייע ויוביל אותנו להצלחה בהם. בהצלחה".
 

תגובות

1. ראפע חלבי לפני 12 חודשים
מזל טוב

מומלצים