שלמה חזן:"נעשה הכל להדחת נתניהו"

פעילי ליכוד ותיקים וחדשים שלא יושבים בשקט וצועקים כל הזמן להדחתו של נתניהו מראש הליכוד, הם לא כל כך זוכים לסיקור תקשורתי, עכשיו שלמה כותב שירים שמלחינה ארלט ספדיה, שכותרתו אביב חדש לישראל, שלמה :"מה יעשו אלפי המבוטלים ואיך בדיוק יסתדרו עם החובות שצברו?".

21.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שלמה חזן:"נעשה הכל להדחת נתניהו"

 

שלמה חזן תושב המרכז אחד האנשים הפעילים שליווה הרבה מנהיגים בליכוד ובעיקר היה עם מנחם בגין ז"ל, שלמה היה יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב, הוא למד מזרחנות לתואר ראשון, נשאר איש ליכוד, בעבר חבר מרכז חירות. היום שלמה עומד בראש אלטרנטיבה דמוקרטית בליכוד, שהמטרה להדיח את יו"ר תנועת הליכוד בנימין נתניהו.

שלמה בשיחה לפורטל הכרמל והצפון אומר:"מאחר ונתניהו לא יכול להתמודד בועידה הקרובה לתפקיד יו״ר תנועת הליכוד, כי הוא לא יכול להביא תעודת יושר מהמשטרה כפי שאני הבאתי, כבר הגשתי נגדו 7 תלונות במשטרה, תיק 5000 עומד להיפתח נגדו ונגד ח"כ דוד ביטן על זיוף מעל 400 חברי מרכז ליכוד שביבי נתניהו ודוד ביטן הובילו".

 

 

שלמה הוא סרן במיל', שירת באמ״ן בתקופה של ד״ר משה בן אלעזר מושי נכדו של בן גוריון, עסק בשירות באמ״ן בחקר על סדאם חוסין, שלמה שירת יחד עם רבים שהתמנו לאלופים בצה"ל והיה להם תפקיד מרכזי בזירות רבות.

שלמה:"אביב חדש לישראל, מי שיצר פאניקה מוגזמת זה היה נתניהו הוא יצר אותה כדי לבלבל אותנו ולדחות את משפטו, נתניהו הכניס אותנו לסגר ועכשיו הקים ממשלה גדולה מטורפת, הוא הבטיח הבטחות שווא לאלפי עסקים ולמיליון וחצי מובטלים, עוד חודש כשהילדים שלכם יהיו רעבים ללחם, אתם תבינו שממשלת הכלום של נתניהו וגנץ יחד עם אשכנזי ואחרים מהליכוד, הכל מסריח ולא מביא אוכל לילדים, כי ישראל כ״ץ הסכים להוריד 10% משכרו, אבל עוד לא למד לחלק כסף מהארנק שלו ולביבי נתניהו אין ארנק".

 

 

שלמה: "למרות שאנחנו מיעוט ברבים, אבל בליכוד יש הרבה מאוד חברים שלא רוצים את נתניהו גם בקרב חברי הכנסת, השכל הישר לא יכול לקבל אחד כמו נתניהו בראשות המדינה, הבעיה שהשרים שלנו בליכוד מפחדים להגיד את האמת ובגלל זה הם לא יוצאים נגדו ברבים".

שלמה:"אני מצאתי את הדרך להגיע לציבור דרך השירים שאני כותב ומפרסם, מגיעים ללבם של הרבה אנשים, עד היום פרסמתי שני ספרים, הראשון אביב חדש והספר השני שלג על ארז הלבנון שני הספרים מדברים על שירים, בעיבוד והלחנת הספרים עוזרת לי ארלט ספדיה".

שלמה:"המסר שלנו לציבור שהקורונה נגמרה, הגיע אביב חדש עכשיו יש קיץ חם, כל אחד בונה את העתיד שלו, בונים עולם חדש, ויבואו אנשי ליכוד חדשים וישרים, עוד חודש שכולם יהיו רעבים אז יבינו שצדקתי".

 

תגובות

מומלצים