"אני יודע לשמור יותר טוב על אדמות עוספיה"

רגע אחרי כינוס ועדת הגבולות ראש מועצת עוספיה וגיה כיוף אומר לפורטל הכרמל:" נגד עובדות לא מתווכחים, אנחנו נגד המדיניות ולא נגד דליה, תאגיד יכנס רק אם יש הסכמות, הציבור מוזמן לדיון בכביש העוקף סרטון

21.09.2017 מאת: פורטל הכרמל

לאחר שרפיק חלבי ראש מועצת דליה אמר שוגיה עושה קמפיין פוליטי על גבו, הדברים הוצגו בועדת גבולות והדברים מתגלים, שוגיה כיוף צדק כי רפיק בפועל הגיש בקשה לספח את השטחים הגליליים בין דליה לעוספיה וחשוב לדעת שאם רפיק לא היה יורד מהבקשה לא דליה ולא עוספיה היו מקבלים ס"מ מהאדמות הגליליות.

וגיה:"אני יודע לשמור יותר טוב מכל אחד אחר על אדמות עוספיה".

לפורטל הכרמל וגיה מתייחס לכל הדרמה שהייתה לפני כינוס הועדה ובעיקר למה שהוא מצפה מהחלטת ועדת הגבולות שדנה בבקשות של מועצת עוספיה לספח אלפי דונמים לשטח המונציפאלי של עוספיה לתוכנית המתאר "הקו הכחול".

וגיה גם אומר שהתערבותו לטובת דאלית אל כרמל בעניין כביש מילוט עין הוד זו חובה של כל מי שמתגורר בכרמל מכל הצדדים ושהבקשה היא חיונית וחשובה לאזור כולו.

בעניין כניסה לתאגיד המים והביוב לשני הכפרים, לאור הדברים שאמר רפיק חלבי, וגיה:"אני כבר פרסמתי את התנאים שהצבתי, אני מאמין שבסופו של יום הכל יסתדר וכך נוכל לבנות עתיד טוב וסביבה נקייה לכפר שלנו".

וגיה כיוף

לגבי הדיון שיתקיים בתחילת השבוע ביום שני ה25 לספטמבר 2017 בשעה 18:30 בעניין תכנית כביש עוקף שיתחיל בדאלית אל כרמל ויסתיים בכניסה המערבית לעוספיה, הציבור מוזמן להיות שותף ולהיות מעורב בכל התכנון של הכביש.

וגיה:"שלא יספרו לכם שהכביש עובר רק באדמות מדינה, יש חלקים שיעבור באדמות פרטיות, חשוב שהציבור ילמד את המתווה ויהיה מעורב".

 

לראיון המלא בסרטון

וגיה כיוף בתגובה לועדת הגבולות

תגובות

11. דרזי יקול קלמה חורה לפני 1 שנה
רק בלבול מוח תכלס השטח צועק לשמיים
10. אכפת לי מעוספייא לפני 1 שנה
לעזור לראש המועצה חברים בתכנון לטובכם
9. אלמיסיל לפני 1 שנה
כביש עוקף חיוני ביותר
8. תושב לא שקט לפני 1 שנה
מי דחף את רפיק לזה
7. וגיה החזק לפני 1 שנה
יי
6. אישה מנעיספיא לפני 1 שנה
אני מודה לך וגיה
5. תושב עוספיה לפני 1 שנה
וגיה פשוט גדול
4. וחיד לפני 1 שנה
פעם ראשונה מגיב
3. תושב לפני 1 שנה
וגיה מלך הכרמל
2. עיספאויי לפני 1 שנה
עיספיה כפר יקר לתושהוי
1. אזרח לפני 1 שנה
לזכותך וגיה עניין האדמות

מומלצים