"אני יודע לשמור יותר טוב על אדמות עוספיה"

רגע אחרי כינוס ועדת הגבולות ראש מועצת עוספיה וגיה כיוף אומר לפורטל הכרמל:" נגד עובדות לא מתווכחים, אנחנו נגד המדיניות ולא נגד דליה, תאגיד יכנס רק אם יש הסכמות, הציבור מוזמן לדיון בכביש העוקף סרטון

21.09.2017 מאת: פורטל הכרמל

לאחר שרפיק חלבי ראש מועצת דליה אמר שוגיה עושה קמפיין פוליטי על גבו, הדברים הוצגו בועדת גבולות והדברים מתגלים, שוגיה כיוף צדק כי רפיק בפועל הגיש בקשה לספח את השטחים הגליליים בין דליה לעוספיה וחשוב לדעת שאם רפיק לא היה יורד מהבקשה לא דליה ולא עוספיה היו מקבלים ס"מ מהאדמות הגליליות.

וגיה:"אני יודע לשמור יותר טוב מכל אחד אחר על אדמות עוספיה".

לפורטל הכרמל וגיה מתייחס לכל הדרמה שהייתה לפני כינוס הועדה ובעיקר למה שהוא מצפה מהחלטת ועדת הגבולות שדנה בבקשות של מועצת עוספיה לספח אלפי דונמים לשטח המונציפאלי של עוספיה לתוכנית המתאר "הקו הכחול".

וגיה גם אומר שהתערבותו לטובת דאלית אל כרמל בעניין כביש מילוט עין הוד זו חובה של כל מי שמתגורר בכרמל מכל הצדדים ושהבקשה היא חיונית וחשובה לאזור כולו.

בעניין כניסה לתאגיד המים והביוב לשני הכפרים, לאור הדברים שאמר רפיק חלבי, וגיה:"אני כבר פרסמתי את התנאים שהצבתי, אני מאמין שבסופו של יום הכל יסתדר וכך נוכל לבנות עתיד טוב וסביבה נקייה לכפר שלנו".

וגיה כיוף

לגבי הדיון שיתקיים בתחילת השבוע ביום שני ה25 לספטמבר 2017 בשעה 18:30 בעניין תכנית כביש עוקף שיתחיל בדאלית אל כרמל ויסתיים בכניסה המערבית לעוספיה, הציבור מוזמן להיות שותף ולהיות מעורב בכל התכנון של הכביש.

וגיה:"שלא יספרו לכם שהכביש עובר רק באדמות מדינה, יש חלקים שיעבור באדמות פרטיות, חשוב שהציבור ילמד את המתווה ויהיה מעורב".

 

לראיון המלא בסרטון

וגיה כיוף בתגובה לועדת הגבולות

תגובות

11. דרזי יקול קלמה חורה לפני 10 חודשים
רק בלבול מוח תכלס השטח צועק לשמיים
10. אכפת לי מעוספייא לפני 10 חודשים
לעזור לראש המועצה חברים בתכנון לטובכם
9. אלמיסיל לפני 10 חודשים
כביש עוקף חיוני ביותר
8. תושב לא שקט לפני 10 חודשים
מי דחף את רפיק לזה
7. וגיה החזק לפני 10 חודשים
יי
6. אישה מנעיספיא לפני 10 חודשים
אני מודה לך וגיה
5. תושב עוספיה לפני 10 חודשים
וגיה פשוט גדול
4. וחיד לפני 10 חודשים
פעם ראשונה מגיב
3. תושב לפני 10 חודשים
וגיה מלך הכרמל
2. עיספאויי לפני 10 חודשים
עיספיה כפר יקר לתושהוי
1. אזרח לפני 10 חודשים
לזכותך וגיה עניין האדמות

מומלצים