"גובים מאיתנו תשלומי מים על אוויר"

​​​​​​​תושבי שכונת ח'לת נסאר בדליה, שנדרשים לשלם את חשבון המים כמו כל תושב אחר בכפר, בסכומים שלא התרגלו אליהם, באים בטענות על ההתנהלות של התאגיד והעיקולים שמתנהלים נגדם, התושבים טוענים שהם משלמים עבור אוויר בגלל ריבוי ניתוקי המים.

24.12.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
"גובים מאיתנו תשלומי מים על אוויר"

 

סכומי כסף גבוהים שנדרשים תושבים בדאלית אל כרמל לשלם עבור אספקת המים החודשית, מחוללים סערה בקרב התושבים, שבאים בטענות לתאגיד המים והביוב.

התושבים טוענים שבשכונתם ח'לת נסאר שבדליה, הבתים מחוברים לקו המים בצינורות פלסטיק, מאות חיבורים, מה שגורם לפיצוצים רבים בצנרת, ובעקבות זה יש מלא תקלות במכונות החשמל בבתים, והנזק הוא גדול.

זה ברור שהתשתית שהונחה בשכונה על ידי אזרחים המתגוררים בשכונה לא תחזיק מעמד, לאט לאט כל מי שהתגורר בשכונה התחבר באותה צורה למים.

התושבים טוענים שכל יום באים לעבוד על הקו הזה, מנתקים את המים ופותחים לאחר כמה שעות, מה שגורם לכניסת הרבה אוויר לצנרת "החשבונות שלנו התנפחו מאוד בחודשים האחרונים".

הרשות המקומית שחתמה על הסכם עם התאגיד הבינה היטב את המנטליות וההתנהגות של האוכלוסייה שלא כל כך ממושמעת ומבינה מה זה לחסוך מים, והדברים התנהלו בצורה אחרת מול הרשות.

היום זה השתנה והתאגיד הוא חברה פרטית שבאה לעבוד, לתת שירות ולהרוויח, ולא מורחת את הדברים, איך שהדברים התנהלו לפני.

משפחה שקיבלה בעבר תשלום של 300 ש"ח עבור צריכת מים היום נדרשת לשלם מעל 4000 ש"ח, חובה על כל אזרח לבדוק אם אין לו דליפה בבית ולהתקין אמצעים חוסמי כניסת אוויר על מנת לחסוך תקלות ובזבוז כספים מיותרים.

נמשיך לעקוב אחר הסוגיה

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

6. עלי לפני 4 חודשים
מחיר הבלוף!
5. תושב השכונה לפני 4 חודשים
חלת נסאר
4. אייל לפני 4 חודשים
אלוהים ינקום מכם
3. אחסאן לפני 4 חודשים
בושה וחרפה
2. مواطن بسيط לפני 4 חודשים
الله على الظالم
1. עוספיא לפני 4 חודשים
להתקין שסתום אל חוזר.

מומלצים