"כל מצביע שפוי מצביע הפעם מרצ"

עלי סלאלחה מתמודד במפלגת מרצ במקום חמישי בראיון לפורטל הכרמל:"אני צריך את הקול שלכם כדי לעזור לכם בבעיות הקשות בכפרים, לגבי גדיר היא לא צריכה את הקול שלכם היא בפנים", עלי מאמין שהצעירים יעשו את השינוי הפעם, סרטון.

17.03.2019 מאת: חסין חלבי

מרצ עלי סלאלחה

עלי סלאלחה בלט במישור החינוכי הארצי והמקומי, עת שהביא את הכפר בית ג'אן להצלחה חינוכית, כשעלי החליט להתמודד בפריימרז במרצ, הוא התקבל באהדה והתברג בחמישייה הראשונה במפלגה.

עלי היום מגיע לכל חוג ובית כדי לבקש את אימון ותמיכת הציבור במרצ, לאור המצב והאכזבה שנוצרה מהמפלגות בקואליציה, שבמקום לעשות לכפר ולעדה, הלכו וחוקקו חוקים שממקמים את העדה במקום נחות.

עלי סלאלחה: "כל מצביע שפוי ולא חשוב לאן שייך מצביע הפעם מרצ כי במרצ רואים בכולם אנשים שווי ערך, אנחנו חייבים להצביע מרצ ולהחליש את אלה שהביאו את חוק הלאום ועשו לנו רע".

עלי סלאלחה: "יש לנו אנשים מבינים עניין כי, הדרוזים לפני חוק הלאום היו משהו ואחרי חוק הלאום הדרוזים הם משהו אחר, בגרנו ולא ניתן לאף אחד לפגוע בעדה".

עלי סלאלחה: "יש שני אנשים שיכולים להיות בכנסת הבאה, גדיר מריח שלא צריכה את הקולות שלכם כי ממלא היא תכנס, ועלי סלאלחה שצריך לתמוך בו ולהצביע מרצ כדי להצליח לשנות".

עלי סלאלחה: "אנחנו צריכים להביא משאבים לכפרים הדרוזים, לפעול לחינוך טוב יותר, לא יותר תכניות הבראה וחומש, צריכים לקבל את התקציבים שלנו בבסיס התקציב ולא אחרת, לקבל אותם תנאים של כוכב יאיר, הרצליה ושוהם".

עלי סלאלחה: "היום יש פער בין בחור לבחורה מבחינת הגיל ומבחינת ההשכלה, בנוסף אין דיור, זה דבר שפוגע בזהות שלנו ובשייכות שלנו, אנחנו נפעל להביא פתרונות".

עלי סלאלחה: צעירים ולצעירות שלנו, אתם העתיד שלנו, אתם שתעשו את השינוי, אז בואו לעשות שינוי כמו שאנחנו רוצים ולא כפי שאחרים רוצים, שנחיה איך שאנחנו רוצים ושאחרים לא יכתיבו לנו את אורח החיים שלנו".

לכל הדברים בסרטון

פורטל הכרמל

תגובות

7. האם זה אמיתי ? לפני 8 חודשים
המועמדת הדרוזית ברשימתו של גנץ לכנסת עוררה סערה לאחר שבאירוע
6. חלבי לפני 9 חודשים
מרצ
5. דרוזי לפני 9 חודשים
בהצלחה למר עלי מכל הלב
4. מעוספיא לפני 9 חודשים
בהצלחה לעלי
3. جمال לפני 9 חודשים
جليل
2. דרוזי לפני 9 חודשים
הצביעו מרצ ורק מרצ
1. מן הישוב לפני 9 חודשים
צודק אמת ויציב

מומלצים