"לא מצביעים למפלגה שתמכה בחוק הלאום"

מאלכ בדר מתמודד במפלגת ישר לכנסת ה-21, מחדד את הנושא שהעדה הדרוזית צריכה להשכיל ולתמוך במי שחשב עליה, "אסור לתמוך במפלגה שלא מתחייבת במפורש לבטל את חוק הלאום, ברגע שח"כ דרוזי נבחר תפקידו לפעול למען העדה וזה יהיה המבחן האמיתי שלו".

31.03.2019 מאת: פורטל הכרמל
"לא מצביעים למפלגה שתמכה בחוק הלאום"

 

מאלכ בדר, תושב חורפיש, עו"ד במקצוע פעיל פוליטי מעל 20 שנה, היה ראש מועצת חורפיש ויו"ר פורום ראשי הרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות, וכיום מתמודד מטעם מפלגת ישר במקום הרביעי.

מאלכ: "אני מבקש את התמיכה של הציבור במפלגת ישר שנושאת כוונות טובות ואמיתיות לטיפול במגזר הערבי והדרוזי בישראל. היום חלק גדול מהציבור מכירים את המפלגה ויש היענות, מבקש מכולם להצביע ישר כי ישר היא המפלגה היחידה שיש לה תכנית עבודה מפורטת להתמודד עם הבעיות האקוטיות במגזר ויש לה מצע ברור לכך".

מאלכ: "מפלגת ישר דוגלת בביטול מיידי של חוק הלאום ולא בתיקונו. חוק הלאום פגע פגיעה קשה מאוד בעדה הדרוזית ובא להפוך אותנו לנתינים במדינה, גם חוק קמיניץ שהוא תיקון חמור לחוק הבניה בא לפגוע בדרוזים ואנחנו נפעל לבטל את החוק הזה, ישר קוראת לליגליזציה לכל המבנים בכפרים".

מאלכ: "כל אזרח דרוזי וערבי שאמור לחשוב הגיוני אסור לו להצביע למפלגות שתמכו בחוק הלאום ואסור לתמוך במפלגה שלא מתחייבת במפורש לבטל את חוק הלאום".

"העדה הדרוזית היא הטרוגנית וזה בסדר, כל אחד קובע לעצמו את הדעות, חשוב לי שברגע שח"כ דרוזי נבחר תפקידו לפעול למען העדה וזה יהיה המבחן האמיתי שלו".

 

מתמודד מפלגת ישר בדר מאלק 2019

תגובות

6. עיספאויי לפני 6 חודשים
בהצלחה למר בדר
5. אישה לפני 6 חודשים
לאנשים טובים מקבלים
4. מהכרמל לפני 6 חודשים
אנשים טובים שמדברים אמת
3. בחור לפני 6 חודשים
בהצלחה מאלק
2. אדיב לפני 6 חודשים
נמאס לנו מדיבורים
1. אמל לפני 6 חודשים
בהצלחה

מומלצים