"תאגיד מוצקין כך זה עבודה?"

חוסר הפיקוח של מחלקת ההנדסה במועצת דאלית אל כרמל גורם לנו לראות מראות בסגנון הזה וזו רק טעימה קטנה ממה שקורה בשטח בפועל, התאגיד "העבודה בעיצומה בעל הנכס אישר", בעל הנכס: "הדבר הזה לא מתקבל על הדעת", רפיק חלבי:"היום המפגע הזה יוסר", לפרטים

11.11.2020 מאת: חסין חלבי

סרטון מהמקום שהופנה לדובר התאגיד אייל פרדיס

 

מערכת פורטל הכרמל והצפון הפכה למוקד לתלונות הציבור, בכל יום מגיעות עשרות תלונות של פיצוצי קוי מים, דליפות ביוב, עבודות שנעשות ע"י התאגיד בצורה לא מבוקרת, לכאורה תלונות רבות שחלקם הגדול אנו מטפלים ומפנים את התלונות לממונים בתאגיד וגם למועצה.

יש לציין שדובר תאגיד מוצקין אייל פרדיס עושה עבודה טובה מאוד ומתייחס לכל פניה ולפעמים גם שזה לא קשור לתפקידו, באמצעותו נפתרות הרבה בעיות בשני הכפרים דאלית אל כרמל ועוספיה.

במקרה הנ"ל שלפנינו תושב בשכונת ואדי אלפאש שחפרו בחלקה שלו והניחו צינור קו מים, אחרי דיונים מתמשכים ההערות של האזרח לא נשמעו וברגע בוצעה עבודת עיבוד אספלט למרות כל ההבטחות שזה יתוקן.

הבעיה העיקרית היא שמשכו ממדי המים מהחלקה שלו מעל הכניסה לבית שלוש צינורות מים בצורה לא מקצועית לחלקה של השכנים ממול, מה שמראה על עבודה מזלזלת וכנראה זה קורה בגלל היחס למקום שמותר לעשות בו הכל.

תאגיד מוצקין בתגובה: "מדובר בעבודה הנמצאת בעיצומה, בעל הנכס יודע ואישר ריבוד אספלט זמני בשל הגשמים שהחלו, העבודה טרם הסתיימה וחשוב לציין שבעל הנכס גירש בתחילה את הקבלן שעבד במקום וזאת לאחר שאישר את העבודה".

הפנינו את התלונה לראש המועצה רפיק חלבי ושאלנו אותו איך המועצה בראשותו מסכימה לדבר כזה, רפיק יצר קשר עם הנהלת התאגיד והקבלן וחידד שהוא לא מסכים לדבר כזה והבטיח שהמכשול הנ"ל יוסדר עוד היום.

במועצת דאלית אל כרמל ישנה מחלקת הנדסה שאמורה לפקח ולתת פתרונות לעבודה בצורה הזו, אותם אנשים ששכרם משולם ממשלם המיסים אמורים לעשות למען השכר הזה משהו למען הכפר שנותן להם פרנסה ולא לאפשר למפגע הזה ולמפגעים רבים אחרים בתוך הכפר להמשיך להיות.

הציבור מוזמן להמשיך לעדכן את המערכת בכל מפגע בשטח הישוב שלו במיל מערכת בקישור

 

תגובות

8. אזרח מודאג לפני 6 חודשים
עאלם נאימה ולא עארפה אשי
7. חלבי לפני 6 חודשים
מתביש במועצה כזו
6. סמיר לפני 6 חודשים
אזרח
5. باعنا ل مجمع بهموش غيري اموال לפני 6 חודשים
المجمعات هي خراب الارض
4. נורא ואיום לפני 6 חודשים
דליה
3. سليمان לפני 6 חודשים
رفيق حلبي ومجمعه والوافتير
2. מועין לפני 6 חודשים
לכו למרזוק
1. מן הישוב לפני 6 חודשים
תאגיד ורפיק ומחלקת הנדסה

מומלצים