11 בתי ספר ו-106 גנים חשופים לאיום הטילים

ח"כ סאלח סעד מתריע אלפי ילדים בגליל העליון לא ממוגנים ונמצאים בסכנה ממשית, החשש גובר מפני הסבב הבא שעשוי להוביל לתרחיש האימים של כל הורה.

13.05.2018 מאת: פורטל הכרמל
11 בתי ספר ו-106 גנים חשופים לאיום הטילים

ח"כ סאלח סעד (המחנה הציוני) יחד עם ח"כ לאה פדידה (המחנה הציוני), נפגשו עם ראשי מועצה אזורית גליל עליון ושמע מהם את התסכול, הכעס והחרדות שיש להם כתוצאה מדשדוש ממשלת ישראל במקום וגלגול האחריות מאחד לשני, באשר להעברת תקציבים לתושבי הצפון והדבר אף מדאיג יותר כאשר מדובר במוסדות הלימוד.  

ח"כ סאלח סעד: "אני שמח על כך שהמצב הביטחוני לא החריף והצית את השטח, אך יחד עם זאת אני מאד מודאג החשש גובר מפני הסבב הבא, שעשוי להוביל לתרחיש האימים של כל הורה וזה יכול לקרות בכל רגע נתון. נכון לעכשיו, תושבי הצפון חרדים לביטחונם ובייחוד חרדים לביטחון ילדיהם השוהים במוסדות חינוך לא ממוגנים. 

11 בתי ספר ו-106 גנים נמצאים בסכנה ממשית. ההורים מתריעים, זועקים אך אין קול ואין עונה מלבד ציוצי תמיכה בשעת חרום מצד ראש הממשלה וחברי הקואליציה "שמדינת ישראל איתם". "מילים באוויר" שמתפוגגות מיד כשחוזרים לשגרה".

"היום הגשתי מכתב בהול לראש הממשלה, בנימין נתניהו, שר הביטחון אביגדור ליברמן ושר האוצר משה כחלון, בדרישה להעביר תקציבים באופן מידי לטובת מיגון מוסדות החינוך במועצה האזורית גליל עליון. הכתובת על הקיר- אסור להתעלם ממנה!".

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים