אנשי היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים במסר לציבור

26.04.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון

היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים

בצל התפשטות נגיף הקורונה אנשי היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים במסר לציבור: ״שמרו על עצמכם ועל היקרים לכם; הפתרון לא יגיע בלי הירתמות של כולנו״.

בימים אלו, בהם נגיף הקורונה עדיין חלק בלתי נפרד מהמציאות היום יומית ועם תחילתו של חודש הרמד׳אן המבורך, אנשי היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים - פועלים במרץ בשטח ובגזרות השונות, לעיתים מאחורי הקלעים, במאבק המשותף כנגד התפשטות נגיף הקורונה באזור

בסרטון שיצרה היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים, בראשות האלוף כמיל אבו רוקון, לכבוד חודש הרמד׳אן, לוקחים חלק אנשי היחידה ממפקדת מתפ״ש, דרך קציני ועובדי המנהל האזרחי ועד לאנשי מנהלת התיאום והקישור לעזה.

״אנו נמצאים בתקופה מורכבת ומאתגרת, הפתרון לא יגיע בלי הירתמות של כולנו. בלעדייך, בלעדיך, כולנו! המחלה הזאת לא מבדילה בין דת או לאום - פלסטיני, ישראלי, מוסלמי, יהודי, נוצרי או דרוזי. אנו עושים כל שביכולתנו, מסביב לשעון - בשיתוף פעולה עם כל הגורמים באזור, כדי לבלום את התפשטות המחלה הארורה הזאת״, נאמר בסרטון.

אנשי היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים הוסיפו במסר לציבור: ״ועדיין, האחריות כאן מוטלת על כל אחד מאתנו וכל אחת מאתנו - למענכם, למען משפחתכם, למען סבך, למען סבתך, למען היקרים ללבכם. שמרו על עצמכם ועל היקרים לכם. הישארו בבית והישמעו להוראות, רק כך נוכל לבלום את המגפה, בעזרת האל״.

 

תגובות

מומלצים