אירועים שטופלו ע"י המשטרה בקלפיות

נרשמו מקרים בודדים ונקודתיים שטופלו מאז שעות הבוקר, בהם בדיקת חשדות לזיופי הצבעה במספר מוקדים ברחבי הארץ ואירועי סדר ותעמולה אסורה נקודתיים שטופלו ע"י המשטרה בסמוך למוקדי הצבעה.

23.03.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אירועים שטופלו ע"י המשטרה בקלפיות

 

החל משעות הבוקר המוקדמות, משטרת ישראל פועלת בכוחות מתוגברים במוקדי ההצבעה הפרוסים ברחבי הארץ, בכדי לשמור על הסדר והביטחון ולהבטיח את קיום ההליך הדמוקרטי באופן תקין ובהתאם לחוק בתיאום עם ועדת הבחירות המרכזית.

לצד ההיערכות המבצעית המוגברת של אלפי שוטרים, מתנדבים ולוחמי מג״ב במוקדי הצבעה ובסמוך אליהם, המשטרה ערוכה ופועלת בכדי לתת מענה מיטבי גם לאירועי השגרה ולמטיילים שצפויים לפקוד את אתרי הבילוי, הפארקים והכבישים ביום השבתון. בהתאם, שוטרי התנועה והסיור נפרסו ברחבי הארץ בכדי להעניק שירותי משטרה מיטביים לאזרחי ישראל ומשתמשי הדרך.

בבית שמש, הושלכו לעבר שוטרים המוצבים במוקדי הצבעה בעיר ביצים וחצים נוספים, אחת מהן פגעה בשוטר. בשעה זו כוחות המשטרה פועלים לאיתור החשודים במעשה. 

בשעות הבוקר התקבל דיווח על כתובת גרפיטי המופנית נגד נבחר ציבור בסמוך לקלפי בעיר ת״א. 
דיווח הועבר לרשות המקומית שמחקה את הכתובת והמשטרה פתחה בחקירה. 

במשטרה התקבל דיווח על אדם שהגיע לקלפי בראשל״צ וסירב לעטות מסיכה למרות שהתבקש לעשות כן. בבדיקתו התברר כי הוא מפר בידוד, לכן הוא נעצר ע״י השוטרים ובהמשך נרשם לו דו״ח בגין הפרת הבידוד.

כוחות משטרה גדולים, גלויים וסמויים, ימשיכו לפעול לאורך היממה בריכוזי הקלפיות ובסביבתם, הכל בכדי להבטיח את מהלכן התקין של הבחירות, לשמור על טוהר הבחירות והסדר הציבורי ולהגן על שלום הציבור ובטחונו.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים