איתן אופנהיים הקמת חדר נקי בחברת נובה​​​​​​​

חברת ההייטק נובה מקימה חדר נקי חדש של 1500 מ"ר גייסה עשרות עובדים מתחילת השנה, בין היתר לתפקידי מו"פ, מחשוב מלא של תהליך הייצור, מערכות סינון אוויר מתקדמות ומערכות אנרגיה נקייה

04.09.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
איתן אופנהיים הקמת חדר נקי בחברת נובה​​​​​​​

מיכה ברונשטיין, איתן אופנהיים, גבי שרון סמנכ"ל התפעול בנובה, יואב רוסו צילום נובה

 

מאות מעובדי חברת ההייטק נובה והנהלתה הבכירה השתתפו בתחילת השבוע בטקס וירטואלי בהובלת נשיא ומנכ"ל נובה איתן אופנהיים להנחת אבן הפינה להקמתו של החדר הנקי החדש של החברה, שיתפרס על שטח של 1500 מ"ר, וזאת לאור הצמיחה בפעילות החברה בשנה האחרונה. בטקס השתתפו גם יו"ר דירקטוריון נובה מיכה ברונשטיין, וסמנכ"ל הנכסים בחברת גב-ים יואב רוסו.

נובה, חברת ההייטק הרביעית בגודלה בבורסה הישראלית, גייסה עשרות עובדים מתחילת השנה, כדי לעמוד בביקושים הגוברים לשבבים מתוחכמים. החברה עתירת הידע, שעברה בשנה האחרונה לבניין החדש שלה בפארק במדע ברחובות, מספקת פתרונות מדידה חדשניים למערכי הייצור של החברות הגדולות בעולם בתעשיית השבבים והמוליכים למחצה.

החדר הנק  החדש יכלול את טכנולוגיות הייצור החדשניות ביותר בתעשייה, כולל התאמות לייצור ב–Industry 4.0, וישמש לייצור פתרונות המטרולוגיה המתקדמות ביותר של החברה. החדר יושתת על סביבת ייצור ארגונומית וחכמה, העשירה בפתרונות אוטומציה, מחשוב מלא של תהליך הייצור, מערכות סינון אוויר מתקדמות ומערכות אנרגיה נקייה.

 

תגובות

מומלצים