אכילה מודעת כולל הצעה מעניינת

שאלה שנשאלתי לא פעם, האם יש אפשרות לקבל הכוונה מלבד תפריט, הצעות של מיני תפריטים ודיאטות יש בשפע. חלקן קיצוניות וחלקן קיצוניות פחות, בכל מקרה הגוף נכנס למעין "שוק" השינוי בתזונה משפיע על הגוף

11.09.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אכילה מודעת כולל הצעה מעניינת

 

על ההרגשה ועל המחשבה, וחשוב לא פחות ההתמדה, לרוב קשה להתמיד לאורך זמן, כאילו נכשלים ולא אוהבים את עצמנו, תזונה מאוזנת לאורך זמן תאפשר חיים שמחים ורגועים.  המזונות שנבחר לאכול יהיו מאופיינים על פי הרגשות והתודעה המודעת וזו שאינה מודעת בהתאם למה שחווים ביום יום, ולכן כדאי שנשתדל לגוון את המזון בשפע הירקות והפירות, נמתן אכילת מוצרי בצק כלומר קמחים למיניהם וגם סוכרים, ומזון מעובד ובמיוחד משקאות קלים.

הגיע אלי אדם באמצע החיים עם דלקת מפרקים מפושטת בכל הגוף, עם הגבלה בתנועה וכמובן מאוד כואב, שיתף שבשלוש השנים האחרונות ביקר הרבה רופאים ביקורים שכללו גם תרופות לא מעטות וכמובן כל תרופה עם תופעות הלוואי האופייניות לה.

כמתרפא, השאלה הראשונה היתה לגבי התזונה, ביקשתי שיפרט כל ארוחה במהלך היום, יצא שרוב המזון כלל מוצרי קמח למיניהם וסוכרים, 4-5 כוסות קפה ביום, בכל יום בשר, לרוב בקר במיוחד על האש, מעט מאוד מים וחסרה פעילות גופנית, על מנת להתחיל לתקן את התזונה הצעתי לו לאכול במקום מוצרי קמח וסוכר, ירקות חתוכים אם אין לו זמן לחתוך סלט, להוסיף טחינה וחומוס מעשה בית, הצעתי להרבות בירקות ירוקים שמאוד מיטיבים עם הגוף, גם מסייעים בניקוי וגם מכילים כמויות חיוניות של מינרלים וויטמינים חשובים.

בהמשך היתה התייחסות לעולם הרגשי, ברור חשוב לגבי חוויות ילדיות ונעריות שלא באו על פתרונם, היתה נגיעה בכעסים שניהלו לרוב את התגובות והשפיעו על המחשבה, כלומר התגובה הראשונה תמיד כעס, נוצרה הבנה לגבי החוסרים שתמיד חשב שלעולם לא יצליחו להתמלא ושלא יצליחו להבין אותו, וכשראה וחווה שהסביבה תומכת ואוהבת יותר ממה שחשב נוצרה רגיעה שאפשרה את ההתמדה בשינוי התזונה ואפשרה את ההבראה, הבראה שנמשכה כ 3 חודשים עד שחזר לפעילות רגילה ללא כאבים וללא תרופות.

קוראים יקרים, התזונה מאוד חשובה, מאוד חשוב שהמזון יהיה נאה לעין וטעים, מאוד חשוב שהמזון יהיה מגוון, קל לעיכול וקל להכנה, זמין ולא יעסיק אותנו יותר מדי, הגוף שלנו לא מייצר את הדרוש לו בעצמו, הויטמינים והמינרלים באים מחוץ לגוף כלומר מהמזון, ולכן חשוב שמזון שאוכלים יהיה טרי וחי כמו פירות וירקות מעט מוצרי חלב ורצוי מוצרים מחלב עיזים, טחינה, חומוס, מוצרי סויה וקטניות יספקו לגוף את הדרוש לבריאות טובה וחוזק.

אני מציעה לקראת החג החשוב – ראש השנה הבא עלינו לטובה הצעה כפולה.

הספר הראשון שהוצאתי לאור שעוסק בהתפתחות אישית ומעניק כלים שימושיים לכל אחד.

ואת הספר אכילה מודעת – המכיל הסבר פשוט וקריא לגבי מערכת העיכול, ובמיוחד איך אוכלים, הספר כולל גם הדגש לגבי כל פרי וירק למה כדאי לשלבו בתפריט היומי של כל אחד, הספר כולל גם מתכונים קלים להכנה מפירות וירקות.

ההצעה כוללת: שני הספרים ב -.110 ₪ (במקום 160 עבור שניהם) כולל משלוח, ספר אחד ב -.60 ₪ כולל משלוח בלה אשור מטפלת רב תחומית    050-7201752

Ashurbella.com

מאחלת לכולנו שנה טובה ופוריה, שנה של בריאות צמיחה והתחדשות בכל.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים