אלביט זכתה ב2 עסקאות בהיקף כספי של 68 מיליון דולר

חברת הבת של אלביט מערכות בארה"ב זכתה בחוזה בסך 35 מיליון דולר לאספקת תמיכה עבור מטוס ה-V-22 של חיל הים האמריקני, אלביט מערכות מדווחת על 2 עסקאות בהיקף כספי של 68 מיליון דולר מתחילת אוקטובר והרחבת הפעילות בגרמניה

08.10.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אלביט זכתה ב2 עסקאות בהיקף כספי של 68 מיליון דולר

 

חיפה, ישראל, 5 באוקטובר 2020 אלביט מערכות בע"מ (NASDAQ: ESLT, TASE: ESLT) "אלביט מערכות" הודיעה כי החברה הבת שלה בארצות הברית, Elbit Systems of America LLC. אלביט מערכות אמריקה, זכתה בחוזה במחיר קבוע בהיקף של כ-35 מיליון דולר מפיקוד הרכש של חיל הים האמריקני (U.S. Naval Supply Systems Command) עבור תיקון יחידות מסוג line-replaceable units לתמיכה במטוס ה.V-22- התיקונים יבוצעו בפורט וורת', טקסס ובטלגדה אלבמה, והחוזה יבוצע עד אוקטובר 2025.

בסוף השבוע 1.10.20 דיווחה אלביט על זכייה בחוזה בהיקף של 33 מיליון דולר לאספקת מערכות רדיו עבור צבא באסיה-פסיפיק.

אלביט מערכות זכתה בחוזה בהיקף של כ-33 מיליון דולר לאספקת מערכות רדיו טקטי ללקוח באסיה-פסיפיק, החוזה יבוצע במהלך תקופה של 12 חודשים.

במסגרת החוזה, החברה תספק לחיל התותחנים ולחיל הרגלים של הלקוח מערכות רדיו טקטיות הכוללות תצורות רכובות, נישאות וידניות.

מערכות הרדיו כוללות יכולות רשת מתקדמות המאפשרות שירותי העברת קול ומידע אמינים ומאובטחים לטווחים ארוכים.

הזכיה בחוזה זה הנה בעקבות החלטת הלקוח מהעת האחרונה, לצייד את הצבא שלו בפתרונות לוחמה רשתית נוספים של אלביט מערכות, הכוללים רדיו תוכנה מסוג E-LynX ומערכות שליטה ובקרה מסוג TORCH-X.

אלביט מערכות מחזקת את הפעילות שלה בגרמניה החברה הבת טלפונקן תהפוך ל"אלביט מערכות דוישטלנד.

אלביט מחזקת את הפעילות העסקית שלה בגרמניה, וממתגת את החברה הבת הגרמנית שבבעלותה, טלפונקן, כאלביט מערכות דויטשלנד. את החברה ינהל תומס נוצל, ששימש כמנכ"ל טלפונקן בעשר השנים האחרונות.

אלביט מספקת שורה ארוכה של מערכות לצבא גרמניה בהן מערכות לייזר מסוג דירקם להגנה על מטוסים, ומערכות לוחמה אלקטרונית לחיל האוויר הגרמני; מערכות רדיו ומכשירי ראיית לילה לצבא היבשה הגרמני, וכן שורה של מערכות תקשורת לחיל הים של גרמניה. לאחרונה אף נבחרה אלביט לספק מערכות תצוגת ראש אזרחיות לטייסים של משטרת גרמניה.

לחברת טלפונקן, שבסיסה בעיר Ulm, מסורת רבת שנים של אספקת פתרונות איכותיים לצבא גרמניה. בשנים האחרונות החברה ממנפת את יכולות המחקר והפיתוח שלה, כמו גם את המצוינות שלה בתחום ההנדסה והייצור לטובת התמקדות בגיוון תחומי הפעילות. החברה צומחת בהתמדה  והוסיפה לפעילות שלה מגוון טכנולוגיות מפורטפוליו אלביט, וביניהן: אלקטרואופטיקה, לוחמה אלקטרונית, מערכות להגנה מפני טילי כתף, רדיו תוכנה, סייבר, כלים בלתי מאוישים, מערכות שליטה ובקרה ואחרות.

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, ציין: "גרמניה היא שוק חשוב עבור אלביט מערכות. אנו פועלים בגרמניה כבר שנים רבות במהלך בנינו בקפדנות את יכולות ההנדסה והייצור שלנו במדינה ופיתחנו שיתופי פעולה עם חברות מקומיות מקומיות".

תקציב הביטחון הגרמני עמד בשנת 2020 על כ-50 מיליארד דולר. 
בחציון הראשון של 2020, 76% ממכירות אלביט בוצעו בשוק הבינלאומי
מכירות אלביט לשוק האירופי הסתכמו בכ-1.2 מיליארד ₪ בחציון הראשון של 2020

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים