אל"מ איאד סרחאן מברך ומעביר מסר

עם ציון חודש הרמד׳אן המבורך, ראש מנהלת התיאום והקישור לעזה, אלוף משנה איאד סרחאן, שולח ברכות למוסלמים בעולם הערבי בכלל ולתושבי רצועת עזה בפרט, איאד ״זהו חודש של כבוד הדדי וסבלנות; שמירה על השקט הביטחוני ועל היציבות באזור היא הכרחית״.

09.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אל"מ איאד סרחאן מברך ומעביר מסר

 

בדבריו, אמר ראש מנהלת התיאום והקישור לעזה כי ״חודש הרמדאן הוא חודש של כבוד הדדי, אחווה, משפחתיות, סבלנות וסובלנות. חודש של נתינה ואהבת הזולת. מי ייתן והאל יעניק לכם ולבני משפחתכם היקרים אושר, נחת ובריאות איתנה״.

בהתייחסו למשבר הקורונה, ציין אל״מ סרחאן: ״לאור משבר הקורונה שפקד את אזורנו ואת העולם כולו, המוסלמים ברחבי העולם יציינו השנה את חודש הרמדאן בצורה שונה וייחודית, שלא כמדי שנה. חשוב מאוד לכבד את הנחיות גורמי הבריאות והרפואה, להימנע מהתאספויות, לשמור על היגיינה והחשוב מכל - לשמור על בני משפחתכם, ובמיוחד על ההורים ועל הסבים היקרים לנו. לאור הנסיבות, רבים יאלצו לחגוג השנה באופן מצומצם ולהימנע מחגיגות המוניות. אנשאללה, שכולנו נדע רק שמחה, אושר ובריאות שלמה״.

לצד זה, אל"מ איאד התייחס לפעילות שמובילה מנהלת התיאום והקישור לעזה במהלך התקופה האחרונה מסביב לשעון: ״מת"ק עזה בראשותי, על כלל נציגיו וגורמיו בשטח, מקדם בחודשים האחרונים מאמצים רבים, בשיתוף ובסיוע גורמים בינלאומיים, לסיוע במאבק המשותף לבלימת התפשטות המחלה באזור. עד כה, בוצעו על ידינו עשרות פעולות ומהלכים לסיוע והקלה על המצב, ובכוונתנו להמשיך בכך, ככל שיידרש״.

ולבסוף, בפנייה לתושבי הרצועה, אל"מ איאד אמר: ״אנו עושים ככל שביכולתנו על מנת לסייע בהשבת שגרת החיים על כנה, השבת התנועות, המסחר והכלכלה, ככל שיתאפשר, ובהתאם למצב ולרצון לשמור על בריאות הציבור. שמירה על השקט הביטחוני ועל היציבות  באזור הינה חשובה והכרחית. כל הפרה שלהם עלולה להעיב על המאמצים ועל הניסיונות להביא ליציבות ולשגרה תקינה וחיובית. בשמי ובשם אנשי המנהלת, ברצוני לאחל: صوماً مقبولاً وافطاراً شهياً واياماً مباركة. كل عام وأنتم بالف خير. رمضان كريم!״

 

תגובות

מומלצים