בהתקפה על בסיס T4 של חיל האוויר הסורי נהרגו ונפגעו חיילים

הסורים מדווחים על הרוגים ופצועים בהתקפה שמיוחסת לישראל על בסיס חיל האוויר T4 במזרח דרום סוריה ירדן עירק, זו פעם ראשונה אחרי מספר חודשים שמייחסים את ההתקפה לישראל, מסתמן שההתקפה הייתה על מוקד לטילים ונשק ארוך, באזורים שהותקפו בסיס לצבא הסורי.

09.10.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בהתקפה על בסיס T4 של חיל האוויר הסורי נהרגו ונפגעו חיילים

 

שני הרוגים ופצועים בהתקפה על בסיס חיל האוויר הסורי T4 בדרום סוריה. הסורים דיווח על החיילים ההרוגים והפצועים בהתקפה שמיוחסת לישראל, כתוצאה מההתקפה נגרם נזק כבד לאזור המותקף, המטרה היא בסיס צבאי הקרוב לעיר סלכד " صلخد "דרומית לסוריה.

 

הסורים פרסמו שהאזורים שהותקפו בטילים מאזור גבול ירדן עיראק, באזור שנמצאים בו בסיסי ארה"ב,  לעבר הבסיס הצבאי של חיל האוויר הסורי, דרומית לדיר אלזור  ديرالزور ואזור אסאכנה السخنة ומזרחית לתדמור تدمر.

 

עדי ראייה מהאזורים שהותקפו מסרו שנשמעו פיצוצים עזים, שהרעידו את האזורים.

 

הסורים טענו שההתקפה בוצעה ע"י מטוסי קרב ישראלים בשעה תשע ורבע בערב. עוד נמסר שהמטוסים הישראלים המשיכו בהתקפה על המוצבים הסורים ועל הכוחות האיראנים הנמצאים על אדמת סוריה.

 

מספר ימים לפני נמסר על התקפה ישראלית באזור במחוז חומס ريف حمص , לפי המקור הסורי בהתקפה הישראלית נהרגו תשעה מאנשי המליציות האיראניות ואנשי חזבאללה, שלושה מהם היו אזרחים סורים.

 

לפי הדיווחים הסורים שהמטוסים הישראלים תקפו את שדה התעופה של הצבא הסורי אלשעייראת " مطار الشعيرات " באזור חומס בנוסף מספר טילים פגעו בשדה התעופה הצבאי אלתיפור " التيفور " לפני מספר חודשים.

 

 

תגובות

מומלצים