בלה אשור לדעת להביא מטופל למקום הכי בטוח שלו

זו כבר הצלחה להוציא הכל מהקרביים מן הבטן אל החוץ לזה קוראים מודעות גישור וריפוי, המשמעות מתחילה לקבל נוכחות באמצעות המתרפאים, בלה רואה אנשים שכל כך רוצים עזרה ורואה אנשים שמאיצים אותה בטיפול.

19.07.2020 מאת: רחל אבידר

בלה אשור הצלחת טיפול

 

הצלחת  מטופלים זו הצלחה של המטפל, היום אני רוצה לספר איך בלה אשור, שמרב צניעותה נחבאת אל הכלים עד היום להביע את הצלחותיה בעוז בגאון וכן למה לא בגאווה?

ביקשתי מבלה מטפלת רב תחומית שתעלה בכתב סיפור אחד או שניים על הצלחותיה שמשתפת אותי בשמחתה סיפרה לי בהתלהבות ושמחה גדולה על הצלחה שלה  במטופלת אחת שמראש חשבה שייקח זמן רב,איתה שמעתי את האושר של בלה, חשתי אותו בעוצמה דרך השיחה, הפלאפונית  וכעת אני מביאה בשמה.

"כבר הבנתי שנגמר הזמן כלומר הבנתי את המילה ועוד לא את המשמעות", המשמעות מתחילה לקבל נוכחות באמצעות המתרפאים, בלה רואה אנשים שכל כך רוצים עזרה ורואה אנשים שמאיצים אותה בטיפול.

למשל דוגמא לאישה שאחרי מספר מפגשים קטן מגיעה לרגיעה והבנה שכל כך היתה חסרה לה במשך שנים איזו הקלה לשתיהן

אישה בתחילת שנות החמישים עם סיפור חיים מורכב. לא מבינה למה,למה לא מוצאת את מקומה?? למה לא מצליחה למצוא עבודה,?על אף היותה בעלת השכלה , לימודים שלמדה במשך החיים, המטופלת לא מבינה מה עוצר אותה?

לא רק התעסוקה שזה כמובן כסף,מחיה בכבוד,אלא גם בזוגיות,ביחסיה עם הילדים והסביבה בכלל,מה חוסם אשה כזו ?לכאורה נראית ונשמעת הכי נורמטיבית,שיש אישיות כובשת ועדיין לא מוצאת את עצמה רוב היום היא לבדה, היא למדה תהליכי ריפוי ותנועה ולא מיצתה את עצמה.

בלה התחילה בתהליך עבודה יסודי במחשבה לעצמה שייקח לפחות מספר רב יותר של טיפולים בהסתכלות  פנימה בדרך ההדמיה, וראתה והבינה שהיא היתה עסוקה בדברים טפלים ולא בעיקר, היא ראתה שהיא התעלמה מהאהובים, סוג של מובן מאליו, בהתבוננות זו נפתחה ההבנה שבנתה תוצאה חדשה עבורה, הדרך עוד לפניה אבל הפתיחה מאפשרת הבנות חדשות, אושר הציף את שתיהן ההפתעה,ריגשה ההצלחה של המטופלת/מטופל היא ההצלחה שלך בלה אשור ולכן מותר ואף רצוי לדבר לספר על הצלחותייך מבלי "להתכווץ בבטן"תוך כדי שמירה על חיסיון המטופלים כמובן.

עוד אחד מהצלחות מיני רבות,שגרמו לה אושר פנימי ולא חשפה ממש הכרחתי אותה לספר לי ולפי הבנתי מבלה אשור

"ישנם מקרים רבים ששמעתי גם אך זה לכד את תשומת לבי. על גבר שראה את המקור לאלימות שהוא חווה בחייו ואין הכוונה לאלימות פיזית, הכוונה לאלימות המתבטאת בשתיקות ארוכות התאלמות, מלשון אילם,דבר הגורם סבל לכולם למשפחה קרובה "

וגם למשפחה המורחבת, על מנת לזהות את הגורמים בדרך ההדמיה, הוא הגיע לראות את אותם בני משפחה שבילדותו היו לו קשיים מולם, הוא ראה דפוס התנהגות אלים מדורי דורות אחורה, הגילוי היה קשה והוא הבין שהוא שפט ודן אותם ועל פי דבריו שם עליהם X כלומר נתקים של שנים, ורק עכשיו מכוח ההדמיה וההתבוננות הצליח להבין ולהתרכך ולהבין את המקור להתאלמות וההבנה ממנה ניתוק המשפחה הכאב יוצא ומאפשר לנשום יותר טוב להבין לסלוח לעצמו ולאחר.

כמובן שהדמעות זלגו וגם צצו פתאום מיני תחושות בגוף, לא לא היה מגע, וגם לא הסבר הגיוני למה שקורה.

כך זה עובד.!

תת ההכרה שלנו כמראה בזכוכית מגדלת ומשקפת לנו את העבר,את ההווה ומשם לוקח אותנו למציאות העתידית והעכשווית, משפרת מאתגרת, מראה את תסמיניו תמיד ובכל דרך אפשרית.

בלה אשור: "אני מאוד שמחה עבור כל מי שרוצה ומצליח,אני שמחה על כל הבנה וכל שחרור שהמתרפא זוכה לו,כן זו זכות גדולה,לא רק שלי"

"זו זכות להיות חלק מהשינוי שכולנו עוברים, זו זכות שניתנה לכולנו,שנרצה, ונגדל ונתקדם לכיוון חיים יותר טובים,יותר שמחים ויותר יצירתיים והכי חשוב שנכיר בעזרה העוצמה שאנו מקבלים בכל יום ובכל רגע מבורא עולם,כן מהקדוש ברוך הוא".

בלה אשור מטפלת רב תחומית,מודעות גישור וריפוי. אחד מספריה הנמכרים,השני על אכילה מודעת ספר שחשוב לבריאות שלמה כן וגם מתכונים לאוכל בריא, זה לא ספר בישול. זהו ספר שמלמד על פי תורת הרמב"ם מהי אכילה מודעת נכונה רצויה לבריאות הגוף.

בלה עובדת עם שמנים ארומטיים הכי טהורים מזוקקים מהצמח ישיר לבקבוק,ללא חומרים משמרים כמובן משולבים בטיפולים.

 

תגובות

מומלצים