דקר למוות תושב מהכפר שלו במהלך עימות בין משפחות

פרקליטות מחוז חיפה פלילי, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד חסן סאלח חסן (25) מכפר נחף בגין הריגת המנוח חאפז עיסא (36) תושב הכפר בדקירת סכין בגבו במהלך עימות בין משפחות בחודש נובמבר האחרון .

07.01.2019 מאת: פורטל הכרמל
דקר למוות תושב מהכפר שלו במהלך עימות בין משפחות

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד  עינב איטסקו גולד , עולה כי אחיו של הנאשם מוחמד  ובני משפחת המנוח מסוכסכים מזה תקופה ארוכה, על רקע רצונו של האח מוחמד  לשאת לאשה את אחותו של המנוח וסירוב בני משפחתה לכך. ביום  27/11/18, בסביבות השעה 00:50 , נורו יריות מרכב חולף לעבר ביתו ורכבו של המנוח וכן נזרק לעבר ביתו רימון. היריות פגעו ברכבו של המנוח וגרמו לו נזק.

ובעקבות זאת, בסמוך לשעה 01:15, נסעו המנוח ובן דודו לכיוון בית משפחת הנאשם , על מנת לברר מדוע האח מוחמד  מתנכל למשפחתו של המנוח.  משהגיעו המנוח ובן דודו לאזור בית משפחת הנאשם  התפתח בכביש עימות בין הנאשם, אשר היה מצויד בסכין מטבח גדולה ,ובני משפחתו, שהיו מצוידים  אף הם בכלי תקיפה שונים.

עוד עולה כי במהלך העימות הוכה המנוח בכל חלקי גופו, ונגרמו לו פצעי שפשוף בפניו ובגפיו העליונות  והתחתונות, כמו כן במהלך העימות, בעת שהנאשם עמד מאחורי גבו של המנוח, לפת הנאשם את צווארו של המנוח באמצעות זרועו השמאלית, ובאמצעות בידו הימנית דקר אותו בעוצמה באמצעות הסכין, דקירה אחת בחלק השמאלי העליון של גבו.

כתוצאה מכך המנוח נפל לקרקע והנאשם התרחק בריצה מהמקום. בהמשך, המנוח, שהיה פצוע קשות, קם על רגליו, הלך לכיוון מוקד רפואי, שנמצא בסמוך ועם הגיעו למקום התמוטט ונפל בכניסה למוקד הרפואי.

המנוח הובהל לבית החולים גליל מערבי בנהריה, שם טופל ונותח. במהלך הניתוח חלה התדרדרות במצבו של המנוח והוא נפטר בשעה 05:31.

הפרקליטות ביקשה מביהמ"ש להרות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו .

 

תגובות

מומלצים