ד"ר אוהד הוכמן מנכ"ל בני ציון "חוזרים לשיגרה"

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן משבח את הצוותים הרפואיים ועובדי המרכז הרפואי במהלך משבר הקורונה:"התקופה הזו הייתה תקופה מאתגרת אבל גיליתי בה גם הרבה דברים חיוביים ואולי הדבר החיובי הכי בולט שלא הפתיע אותי זה הצוות המצוין שיש בבית החולים בני ציון, אני מתמלא גאווה".

05.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ד"ר אוהד הוכמן מנכ"ל בני ציון "חוזרים לשיגרה"

 

ד"ר אוהד הוכמן "צוות מסור שמתחילת האירוע ועד עכשיו לא היסס לעשות הכל על מנת לתת טיפול רפואי נאות לחולי הקורונה כמו גם לחולים שאינם חולים בקורונה. כולם התגייסו למשך שעות רבות של עבודה בשישי, בשבת במהלך החג ועשו את הכל! אם זה רופאים, אחיות, מקצועות הבריאות ומנהל ומשק".

ד"ר הוכמן, שיבח גם את "מטה הנהלת בית החולים. כל תחום שאני יכול לגעת בו אני מתמלא גאווה. השיווק, הדוברות - עבודה שבאמת יוצאת מהכלל טובה". מנכ"ל המרכז הרפואי הודה לידידי ביה"ח, לעיריית חיפה ולרשויות שנרתמו לסייע".

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, אמר עוד, "ישנם ידידים רבים מאד של בית החולים שתרמו גם בכסף גם בעצות טובות, ביכולות, התגייסו וחשבו איך לעזור לבית החולים בדרכים יצירתיות במהלך הזה ובתהליך הזה. גם לרשויות המקומיות, לעיריית חיפה שעזרה לנו למשל בתחום החינוך של הסידור לילדי העובדים בתקופה הזו ואפשרו לעובדים לעשות את עבודתם הרבה תודה".

בנוסף, אמר ד"ר אוהד הוכמן, "לגופים רבים מאד מגיעה תודה רבה ובזכותם הצלחנו לצלוח את התקופה בצורה מאוד מאוד טובה. נכונו לנו אתגרים יכול להיות שיהיו עוד גלים, הגל שמפחיד אותנו זה הגל בחורף זה - השילוב של קורונה יחד עם השפעת אבל אנחנו מתכוננים לגל הזה אם הוא יבוא עם אמצעי מניעה נכונים ולעשות אמצעי הגבלות לחולי הקורונה ומצד שני ולחסן לשפעת. ברגע שיהיה רלוונטי כל השילוב הזה ואם נעשה אותו נכונה לא נגיע לגל גדול. אולי נגיע לגל קטן וזה יאפשר לנו להתמודד בצורה מאוד מאוד טובה ואיכותית עם החולים".

המרכז הרפואי בני ציון מאשר כניסה לחדר לידה עם שני מלווים שנמצאים לאורך הלידה ובזמן ההתאוששות.

ד"ר אוהד הוכמן, הנחה לאשר החל מהיום יום ג', ה -5 במאי, כניסה לחדר לידה במרכז הרפואי עם שני מלווים קבועים, כבימי השגרה,  שיוכלו לשהות עם היולדת לאורך הלידה ובזמן ההתאוששות בלבד, בכפוף כמובן לבדיקת חום, תשאול ולבישת מסיכה, כאשר חל איסור לצאת מחדר הלידה ולנוע ברחבי בית החולים.

במסגרת החזרה לשגרה בחדרי הלידה במרכז הרפואי בני ציון, יתקיים קורס הכנה ללידה און ליין מקוון ואינטראקטיבי במרכז הרפואי  ביום ה-14 במאי בשעה 19:00, הקורס הינו ללא תשלום אך מותנה בהרשמה מראש באתר בני ציון בכתובת www.b-zion.org.il.

מהמרכז הרפואי בני ציון, נמסר, "בקורס, ניתן יהיה לקבל מידע מקצועי ועדכני בתחום הפיזי והנפשי/ריגשי (על פי גישתנו ההוליסטית), כדי לסייע להגיע ללידה, שהיא נקודת השיא במסע בשמחה גדולה ובאהבה, עם כלים פרקטיים לשימוש בתהליך המופלא. כך נהפוך את תהליך הלידה לחווייתי ומיוחד עבור היולדות".

את הקורס, תנחה במשך כשלוש שעות, תמר ורטהיים, אחות כללית ומיילדת במרכז הרפואי בני ציון מזה 28 שנים, בעלת תואר שני בסיעוד, מדריכה קלינית,  מדריכת קורסי הכנה ללידה מורשית ומשתלמת בהדרכה וייעוצי הנקה.

 

פורטל הכרמל

צילום גדי נס

תגובות

מומלצים