החוקר הפרטי שהפיל את עצמו

אומרים ש"הסנדלר הולך יחף", זה מה שקרה לחוקר פרטי שבטיפולו עשרות תיקים ותיעוד של נשים וגברים שבגדו, כשלא תיאר לעצמו כי שיחות שהוא עצמו ניהל עם המאהבת ועם כמה מחבריו, יפלו כפרי בשל לידי רעייתו

11.01.2018 מאת: פורטל הכרמל
החוקר הפרטי שהפיל את עצמו

הדיינים לבעל: "לפעמים מספיק בן ישר והגון וחוקר אחד טיפש שמקליט את עצמו, כדי לדעת את כל האמת", החוקר טוען להגנתו בבית הדין הרבני "אלה היו שיחות נפש היתוליות ולא יותר".

מדובר בזוג הנשואים כבר 22 שנים ולהם שלושה ילדים. הבוגר שביניהם אחרי צבא. בכתב התביעה שהגישה האישה באמצעות עורך הדין גדלי סולן נטען כי הבעל, חוקר פרטי במקצועו וקצין ביחידה מובחרת בעבר, ניהל מערכת יחסים אינטימית עם השכנה מ"הדלת ממול". את השיחות הן נהגו לקיים בטלפון, את המפגשים בבתי מלון.

לדבריה, הכל התנהל על מי מנוחות עד שהבן הצעיר, לקח את הרכב של אביו ודי במקרה הפעיל את המצלמה וקלטת הקול ונדהם ממה ששמע. עו"ד גדלי סולן הדגיש כי הבן שגילה שעות של שיחות, בין היתר, בין אבא שלו לכמה מחבריו בהן הוא מתרברב על אופי הסקס עם המאהבת  וההבדלים בינה לבין רעייתו, תוך שהוא לועג לרעייתו, הרתיחו את הבן, שהעלה את כל התוכן על "דיסק-און-קי" ואת החומר שמר לעצמו למשך חודש ימים.

רק אחרי שניהל בעצמו מעקב אחרי אביו, הבין  הבן כי אימא שלו היא חסרת משמעות בחייו של אביו. ואז "הבן בחר להשמיע את החומר לאמו" כותב עו"ד סולן בתביעה. בבית הדין אמר הבעל להגנתו:  "אני חוקר פרטי וצחקתי עם החברים שלי ועם השכנה על הביצועים של אשתי, אבל לא בגדתי".

הרבנים שישיבו בדין קבעו כי גרסתו של הבעל אינה אמינה וציינו כי שמעו חלק מהקלטות והם מבינים כי נוהל כאן רומן ארוך שנמשך למעלה משנתיים עם השכנה. אחד הדיינים אמר לבעל: "לפעמים לא צריך חוקר פרטי כדי שהזוועה תצא לאור, מספיק בן ישר והגון, וחוקר טיפש שמקליט את עצמו".

תגובות

מומלצים