המכשיר סלולר נמצא בזבל

מכשיר סלולרי חדש שנרכש במהלך חופשה משפחתית באילת, הושלך בטעות בערב ראש השנה לפח אשפה במתחם קניות בים המלח ונמצא באותו ערב על ידי לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל שהשיבו את המכשיר הסלולרי לבעליו.

03.10.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
המכשיר סלולר נמצא בזבל

צילום דוברות המשטרה

 

זוג הורים ושתי בנותיהן שעשו את דרכם חזרה הביתה בערב ראש השנה(29.10.19) מחופשה משפחתית באילת, עצרו למנוחה במתחם קניות באזור ים המלח.

כשעצרו עשתה אם המשפחה לדבריה סדר ברכב, רוקנה את פח הרכב, זרקה ניירות, טישו וקליפות בננה לפח ציבורי שהיה ממוקם בקרבת מקום.

לאחר מספר שעות הגיעו לביתם ולא מצאו את השקית שבה היה מכשיר סלולרי בשווי אלפי שקלים שקנו באילת. 

"הגענו הביתה ובעלי שהוריד את הדברים מהרכב אמר לי שהוא לא מוצא את השקית עם הטלפון החדש שקנינו. אני צחקתי והייתי בטוחה שהוא מתבדח אבל הוא ממש לא התבדח ופתאום הבנתי שזרקתי את השקית עם המכשיר החדש לפח בעצירה בים המלח." *סיפרה אם המשפחה.

בשעה 19:00 לערך, בערב החג, התקשרו הזוג למשטרה בכדי לקבל סיוע ובמשטרה קישרו אותם ישירות לצוות משמר הגבול שעסק באבטחת המבלים והנופשים במלונות ים המלח.

מפקח רותם שריקר, מפקדת צוות ביחידת שחר 101 של מג"ב דרום סיפרה:"במהלך הפעילות המבצעית שלנו לאבטחת מתחם המלונות בים המלח קיבלתי שיחה יחסית מוזרה, על הקו אדם שסיפר על מכשיר סלולרי חדש שכנראה אישתו זרקה בטעות לפח. ביקשתי ממנו כמה שיותר פרטים על המיקום של הפח ובאמת אחרי מספר דקות כבר הבנו באיזה פח אשפה מדובר ולשמחתי מצאנו את השקית ובה המכשיר החדש, עדין בקופסה ובשקית אפילו הקבלה. הרגשתי באנחת רווחה בצד השני של הקו שסיפרתי להם שמצאנו את האבדה".

למחרת בבוקר כבר נפגשו הלוחמים עם המשפחה שהגיעה לקחת את המכשיר הסלולרי החדש ועל הדרך כבר להינות מיום משפחתי בים המלח.

"הם הגיעו לקחת את המכשיר ולהודות לנו על המהירות שבה פעלנו ועל כך שהחזרנו להם את המכשיר היקר. מבחינתנו זה היה סיפוק גדול לעזור לאנשים שהיו בחוסר אונים, רחוקים שעות מהמקום כשהחשש הגדול הוא שהזמן שחלף לא יאפשר לנו למצוא את המכשיר הסלולרי וכשמצאנו לא היו מאושרים מאיתנו." *סיכמה מפקח רותם שריקר.

 

תגובות

מומלצים