הנאשם צילם נשים לצורך סיפוק מיני

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) באמצעות עו"ד יוסי גימפל, הגישה לבית המשפט השלום בחיפה כתב אישום נגד עובד מאפייה בחיפה (23) בגין מעשה מגונה, פגיעה בפרטיות ושיבוש מהלכי משפט.

09.11.2017 מאת: פורטל הכרמל
הנאשם צילם נשים לצורך סיפוק מיני

על פי כתב האישום, בין אוגוסט 2013 ליוני 2016 עבד הנאשם כמוכר במאפייה בחיפה. 

אישום ראשון: בתאריך 20.06.16 נכנסה למאפייה מ' כאשר היא לבושה בחצאית. הנאשם התקרב לעברה, נעמד מאחוריה כשהוא אוחז בטלפון והתכופף על מנת לנסות לצלם את איבריה המוצנעים מתחת לחצאיתה. כאשר מ' הבחינה במעשיו של הנאשם, אמרה לו כי תזמין משטרה ויצאה מהחנות לאחר שהנאשם ביקש ממנה שלא תעשה כן, אך היא סירבה ודיווחה למשטרה. הנאשם הסתיר את הטלפון בחצר של בניין סמוך.

בעקבות הדיווח הגיע למאפייה איש משטרה, אשר ניסה לברר היכן הטלפון והנאשם השיב לו "כי הוא שבר אותו וזרק אותו לים", אך הטלפון אותר על ידי אזרח.

אישום שני: החל מחודש ינואר 2014 ועד לתאריך 20.06.16 במספר רב של הזדמנויות צילם הנאשם בווידאו באמצעות המצלמה בטלפון, נשים שאינן מוכרות לו וזאת ללא ידיעתן וללא הסכמתן.

ב-62 הזדמנויות שונות, צילם הנאשם נשים כאשר הוא מתמקד עם המצלמה בישבנן, בחזה שלהן ובאיבר מינן מעל בגדיהן.

ב-40 הזדמנויות נוספות, צילם הנאשם נשים, כאשר הוא מתמקד עם המצלמה בישבנן, בחזה שלהן ובאיבר מינן מעל בגדיהן ותוך כדי כך, הוציא את איבר מינו ממכנסיו. בנוסף, ב-6 הזדמנויות, הנאשם הצמיד את איבר מינו לישבנן של הנשים וניסה לחכך בהן את איבר מינו.

ב-21 הזדמנויות נוספות, צילם הנאשם נשים כאשר הוא מתמקד עם המצלמה בישבנן, בחזה שלהן ובאיבר מינן מעל בגדיהן, קירב את שפתיו לישבנן וביצע תנועות המדמות נשיקה לעבר ישבנן.

ב-13 הזדמנויות נוספות, הכניס הנאשם את הטלפון הנייד שלו בין רגליהן של נשים אשר לבשו חצאיות וצילם את רגליהן, תחתוניהן, איבר מינן וישבנן.
בנוסף, בשתי הזדמנויות שונות, בתחנת אוטובוס, הוציא הנאשם את איבר מינו ממכנסיו, בזמן שנשים יושבות בתחנה.

הנאשם שמר והחזיק את הצילומים המפורטים בטלפון.

תגובות

מומלצים