הסטז'רים המצטיינים של בית חולים כרמל

הסטז'רים המצטיינים של כרמל ד"ר נועה חייט, ד"ר אמיר סאדר וד"ר היא בשרא הם הסטז'רים המצטיינים של מרכז רפואי כרמל לשנת 2019 והם נבחרו מתוך עשרות סטז'רים העובדים בביה"ח כרמל.

20.10.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הסטז'רים המצטיינים של בית חולים כרמל

צילום אלי דדון

 

בנוסף זכו הסטז'רים ד"ר חגית גולדנשטיין וד"ר דועאא ריאן בציון מיוחד לשבח על יחס חם ואנושי לחולים ובני משפחותיהם ועל התקדמות מקצועית וחריצות.

כדי להוקיר את הסטז'רים על הצטיינותם ועבודתם המיוחדת הם הוזמנו למפגש הוקרה אישי עם מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג נציגי הנהלת בית החולים ומנהלים נוספים.

 

בורקס בכר העגלה בסניף דליה, בהנהלת ג'וזף רוחאנה, בורקס בכר העגלה מרכז מסחרי דאלית אל כרמל, ליהנות מבישולים של אלוף הבורקס, בטעם גבינה, או תפוחי אדמה, בורקס פטריות, וגבינה עם תרד.

 

ד"ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה הכירורגית א' ויו"ר ועד רופאי כרמל והכללית בהר"י ברך את המצטיינים ואמר להם," לצערנו קיים מחסור גדול של רופאים בארץ ובכלל ואתם עוזרים לנו מאוד במאמץ. אני שמח בשמחתכם מגיע לכם שאפו גדול. אתם בהחלט דוגמא ומופת לכל הסטז'רים בכרמל  ואני מאחל לכם בהצלחה גדולה בהמשך הדרך".

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ברך את המצטיינים ואמר " יש לנו במצטיינים ייצוג מגוון ויפה של החברה הישראלית. אני מקווה שהקורונה תהיה פתח לחזק את המערכת הבריאות לאורך זמן  אני בטוח ויודע שקיבלתם סטאז' מצוין אצלנו בכרמל ואני גאה בהצטיינות האישית של כל אחד ואחת מכם ". ד"ר חגית גולדנשטיין אחת המצטיינות אמרה במפגש " בחרתי את כרמל כי רציתי בית חולים משפחתי. והסטאז' בכרמל היה אחד התקופות הטובות בחיי, היחס כאן מדהים וקיבלתי כאן המון ביטחון ועזרה מכל הצוות. היום אני ממליצה על סטאז' בכרמל להמון סטודנטים וחברים ואני מאוד שמחה להיות כאן ".

ד"ר היא בשרא אמרה כי " תקופת הסטאז' בכרמל היא תקופה מאוד חשובה ומשמעותית במעבר מסטודנטית לסטז'רית. זה התאפיין באווירה חמה גם למטופלים וגם לצוות. זו  היתה תקופה יפה ומוצלחת במיוחד, יש כאן דחיפה ותמיכה בסטז'רים ותודה מיוחדת לד"ר מיכל שטיינברג על התמיכה לאורך כל הדרך, אני ממליצה לכולם על כרמל מכל הלב ".

ד"ר מיכל שטיינברג רופאת בכירה במכון הריאות, ומי שאחראית על הסטז'רים בכרמל אמרה "אני רואה את ההערכות ומכתבי התודה שאתם מקבלים, וכולנו בוועדה רואים את ההערכה הלא פורמלית את השירות שאתם נותנים למטופלים וכמובן את ההצטיינות שלכם ברפואה. בחרתם בכרמל

והמרכז הרפואי כרמל הינו גם בין המבוקשים כמקום לסטאז' בבקשות לשיבוץ לסטאז'.  אני נתקלת ופוגשת את הסטז'רים שלנו במחלקות ובמפגשים מקצועיים, אתם דנים איתנו ומתנהגים כמו מתמחים לכל דבר. אתם בולטים ומיוחדים וההצטיינות מגיעה בכבוד לכל אחת ואחד מכם", אמרה ד"ר שטיינברג.

הסטז'רים המצטיינים נבחרו ע"י הוועדה לבחירת סטז'רים מצטיינים של כרמל בה חברים:

ד"ר דבי זיסמן יו"ר ועדת הוראה ואקדמיה. ד"ר מיכל שטיינברג –יו"ר וועדת הסטאז', ד"ר תמר עציוני (נציגת הנהלה) ד"ר שני ברוש (נציגת הנהלה), ד"ר סלים חלבי, ד"ר סמיר קאסם, ד"ר שי כהן, ד"ר מוחמד חמד סעיד, ד"ר זאב גולדיק, ד"ר אריה עדן, וגב' סיון דהן.

בתום האירוע זכו הסטז'רים המצטיינים בתעודות הוקרה אישיות ובפרס כספי מתנת בית החולים.

עזרה בריכוז החומרים והפקת האירוע המוצלח סיון דהן רכזת פיתוח צוות רפואה ומזכירת וועדת הוראה ואקדמיה.

 

 

תגובות

מומלצים