הצעירה פיתתה גבר להגיע למפגש ביער הזורע ושם הותקף באכזריות

הקורבן קבע להיפגש עם צעירה שיצרה איתו קשר באמצעות הפיסבוק והווטסאפ ולאחר מספר שיחות הם קבעו להיפגש בחורשת הזורע כאשר הצעירה מכווינה אותו להגיע לנקודת מפגש ליד פארק מנשה.

09.05.2018 מאת: אמילי חלבי
הצעירה פיתתה גבר להגיע למפגש ביער הזורע ושם הותקף באכזריות

מקום האירוע ביער הזורע, צילום דוברות המשטרה

משטרת ישראל עצרה צעירה בת 21 תושבת כפר קרע שפיתתה גבר תושב כפר ג'סר אזרקא להגיע למקום מפגש ושם הותקף באכזריות ע"י מספר גברים עד אשר נזקק לטיפול רפואי בבית החולים

בשעות הערב, בתאריך 24.4.18 במשטרת ישראל התקבלה הודעה על צעיר בשנות העשרים שנמצא דקור ביער הזורע והוא מפונה לבית החולים. שוטרי משטרת ישראל הוזנקו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת הארוע. 

במסגרת החקירה עלה כי הקורבן קבע להיפגש עם צעירה שיצרה איתו קשר באמצעות הפיסבוק והווטסאפ ולאחר מספר שיחות הם קבעו להיפגש בחורשת הזורע כאשר הצעירה מכווינה אותו להגיע לנקודת מפגש ליד פארק מנשה.

הקורבן בהתאם להנחיות הצעירה הגיע לפארק מנשה ביער הזורע יחד עם חברו ושם התנפלו עליו צעירים חסמו את דרכם ידו לעבר הרכב שבו נסע אבנים ובהמשך תקפו אותו באכזריות באמצעות מקל מעץ, כלי מתכת ואף דקרו אותו באמצעות סכין יפנית כאשר התוקפים הדפו את חברו שהיה עמו ולא פגעו בו. 

בתחילת החקירה הקורבן מסר לחוקרים את מספר הטלפון של אותה צעירה אך לאחר חקירה מהירה הוברר כי מדובר במספר טלפון פיקטיבי החוקרים הפעילו אמצעים טכנולוגים שונים ולבסוף אותר מספר הטלפון של הצעירה תושבת קרע בת 21 ולאחר גיבוש ראיות לכאורה היא נעצרה. 

מהחקירה עלה כי הנאשמת קבעה עם שני חשודים נוספים לפתות את הקורבן ולהביאו לנקודת מפגש בכדי שהם יתקפו אותו במסגרת סכסכוך קיים בין המשפחות. הנאשמת שינתה את מספר הטלפון שלה למספר פיקטיבי באמצעות תוכנה בכדי שהקורבן לא יזהה אותה.

הנאשמת שוחחה עם הקורבן מספר פעמים במטרה לפתותו ולהגיע לנקודת המפגש ולאחר שהסכים הנאשמת מחקה את התכתובות ביניהם ואף מחקה את התוכנה שבאמצעותה שינתה את מספר הטלפון שלה. 

מניתוח השיחות שנמחקו נמצאו שיחות בין הנאשמת לאחד התוקפים: ספר לי איך הרבצתם לו וככה" והתוקף משיב לה : "שקט שקט, לא כאן". הנאשמת הוסיפה וכתבה: "כי חסמתי אותו ומחקתי את התוכנה" והתוקף השיב לה: "אנחנו לא יודעים דבר, נכון"  והנאשמת השיבה לו: "נכון". בהמשך שוב כתבה הנאשמת לאחד התוקפים : "טוב ספר לי... תאמין לי ספר לי..." 

בסיום החקירה גובשה תשתית ראיתית כנגד הנאשמת בגין קשירת קשר לביצוע פשע, פציעה בנסיבות מחמירות ושיבוש הליכים

יח' תביעות מחוז צפון הגישו נגדה כתב אישום ובקשה למעצרה עד תום ההליכים במקביל הוגשה הצהרת תובע כנגד 4 תוקפים שתקפו את הקורבן וקשרו קשר עם הנאשמת  וביום חמישי הקרוב  יוגש נגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

משטרת ישראל  רואה בחומרה התנהגות בריונית ואלימה והיא תפעל למיצוי הדין עם אותם עבריינים.

 

תגובות

מומלצים