התוכנית הגרנדיוזית של פיצול אישיות האומה

שאלה לי על מה שמחים ומהללים כל אלה שמדווחים על כישלונות התביעה בתיק נתניהו ויוצאים בצהלות ורינות על כל חקירה נגדית ועל כל עד תביעה שמפשל ויוצא מכלל פעולה, המטרה שסומנה פסיכולוגית, העם, כיצד לעקוף את העם, כיצד להסיט את הרעיון הימני ולהציב במקומו את האיש הימני.

13.11.2021 מאת: אלברט שבות
התוכנית הגרנדיוזית של פיצול אישיות האומה

 

יש כאן נקודה שלדעתי פסחנו עליה כולנו למרות שכולנו מודעים לקיומה. המטרה מתיקי נתניהו היא לא להביא להרשעתו כי אם להזיזו ממקומו והמטרה הזאת נחלה הצלחה מסחררת והושגה במלואה, אנחנו בשלב הבא כל השאר היסטוריה לדורות הבאים.

 

יש להודות בפה מלא כי כל אלה שתכננו הגו ביצעו ארגנו או אם תרצו זממו, מאהרון ברק עד אביחי מנדלבליט – עשו במישור המעשי הביצועי עבודה הכי טובה מדויקת ומוצלחת.

 

זאת האמת הצרופה ומבחן התוצאה מאשר ונותן תוקף לכל מילה. הם ידעו לסמן את המכשול הנכון ולהוציא אותו מכלל פעולה. והצליחו. פתטי מי שמתווכח עם העובדה הזאת ומפצה את עצמו בבונוס 'הוא עוד יחזור'. מי שמייפה את המציאות ומתווכח עם מבחן התוצאה הוא נלעג, מעורר רחמים וחמלה.

 

למען הדיוק ולמען הדורות הבאים שיתעניינו בהיסטוריה של העת הזו, המטרה לא הייתה נתניהו ולא הימין, המטרה הייתה קולות הימין: כיצד לעקוף את קולות הימין שמהווים את הרוב המוחלט. כיצד לצלוח את מכשול הרוב הימני המוחלט, לנטרלו ולהקים בצילו ממשלה שתקדם את האג'נדה השמאלנית.

 

המטרה שסומנה פסיכולוגית. העם, כיצד לעקוף את העם, כיצד להסיט את 'הרעיון הימני' ולהציב במקומו את 'האיש הימני'. תגידו לי מי מדבר היום על דרך הימין, מתי שמעתם לאחרונה דיאלוג או דו שיח על מתווה הימין על מדיניות הימין. כן יש ויכוח ער על אנשי הימין ובעיקר על איש הימין ועל הביביסטים אבל מתווה הימין ירד מהמצג. נוצר מצב שניתן להיות ימני מבלי להיות ימני.

 

נוצר מצב חדש ומקובל שניתן להשהות את 'מתווה הימין' לפרק זמן ולשים במקומו 'מתווה אישי' תרתי משמע, אישי למדינה ואישי לאנשי המדינה ומנהיגיה. נוצר מצב של פיצול אישיות קליני משמעותי אמיתי של מתווה המדינה והנהגת המדינה. הנהגת המדינה אמורה להתוות את מדיניותה, מנהיג צריך להנהיג אמא צריכה להניק הורה צריך לחנך מורה צריך ללמד, רק פסיכולוג קליני יכול ליצור עוד דמות מדומה בראש הפציינט שלו ולהטמיע בתת המודע שלו: אמא המניקה תהייה בסטנד ביי ותמלא את מקומה אמא ללא חלב, הורה ללא חינוך ומורה שלעת עתה יעשן סיגריה ולא ילמד.

 

להפסיק לעת עתה את דמות האם ההורה והמורה, והמנהיג והשר וחבר הכנסת. והפוליטיקאי וההוגה והפילוסוף. לשים את אותם האנשים באותה המשבצת אך בלי היעוד. פיצול אישיות יזום. המטרה לפעול בשטח המת שנוצר כתוצאה מהפיצול.

 

נוצר מצב שניתן להיות ימני מבלי להיות ימני. נוצר מצב שניתן להיות ימני או שמאלני. אם זה לא מצב קליני של פיצול אישיות פיצול אישיות מהו. תבינו, בכולנו נטמע כי המצב החדש הזה הוא מצב מקובל, בכולנו לא רק במיליוני התומכים בבנט שקד סער וליברמן, בכולנו. גם אלה שאינם תומכים בממשלת לפיד-בנט רואים את המצב החדש כטבעי וחיים אותו כטבעי. טבעי לנהל מדינה ללא מתווה, מקובל להותיר את התינוק ללא מזון שום דבר לא יקרה ויותר מזה זה לטובתו.          

באמת ובתמים חברים, כשאני בוחן את המשימה ומתבונן בתוצאה המונחת נגד עיני קשה לי לחסום את התפעלותי מהביצוע המושלם. קומץ אנשים, עבודת הצוות, עבודת הנמלים, המטרות המדויקות שסומנו, התוכניות שהותוו כולל תוכנית גיבוי (פלאן בי) לכל תקלה שתקרה בדרך. לפיד-גנץ פלאן איי ולפיד-בנט פלאן בי. שתי התוכניות נועדו להטמיע בנו כי מקובל להותיר תינוק ללא מזון, ילד ללא הורה תלמיד ללא חינוך ואומה ללא מתווה. מקובל לפעמים, ורצוי לעת עתה. שימו לב כי השתמשו באותם הכלים אותן הפיגורות אותה השיטה והכוונה שיטת הבחירות. כך יצאה לדרך תוכנית פיצול האישות לעם שלם, לכולנו כולל לביביסטים צעקנים. לא ניתן לחסום את ההתפעלות מתכונת השלמות גם לא מתכונת השלמות של תוכנית השטן בכבודו ועצמו.

 

מספרים שמשפט נתניהו יבוא על סיומו במקרה הטוב עוד שש שנים. עוד 6 שנים תזכירו לי מה זה היה 'מתווה הימין' ועוד 4 שנים תזכירו לי מה זה היה ממשלת ימין על מלא מלא.

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

2. עיספאווי לפני 13 ימים
הבני אותך מר שבת
1. אשר גינצבורג לפני 13 ימים
קונספירציה

מומלצים