זמר מפורסם נתפס עם כמות סמים גדולה

בלשי ימ״ר תל אביב אשר היו במהלך פעילות מבצעית יזומה עצרו 2 חשודים בני 52 תושב חולון, ובן 43, תושב יפו, שברשותם סמים מסוכנים מסוג קוקאין במשקל של 101 גרם, כמות היכולה לשמש ללמעלה מ- 300 מנות סם.

07.09.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
זמר מפורסם נתפס עם כמות סמים גדולה

 

מדובר בכמות סמים היכולה לשמש ללמעלה מ- 300 מנות סם, בשווי מכירה של עשרות אלפי שקלים.

העצורים הובאו לבית משפט השלום בתל אביב, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם.

בתוך כך, שני קטינים (15,16 ת"א) נתפסו כשברשותם סמים מסוג קוקאין במשקל חריג של 1.3ק"ג ועוד 130 גרם סמים מסוג MDMA בשווי כספי של מאות אלפי שקלים.

היום הגישה נגדם המשטרה הצהרת תובע באמצעות פרקליטות ת"א ומעצר השניים הוארך עד יום חמישי.

על פי החשד, ב-20 לאוגוסט במהלך פעילות אכיפה יזומה של משטרת ישראל נגד עבירות פשיעה במרחב הציבורי עקבו בלשי המשטרה אחד הקטינים שעורר את חשדם ואף בהמשך נסע בפראות על אופניים חשמליים נגד כיוון התנועה עד שהגיע למבנה בעיר.

הבלשים הבחינו כי הקטין נכנס לתוך פיר בגרם המדרגות במבנה ניגשו אליו ואז הבחינו בסמים מוסלקים מסוג קוקאין במשקל 1.3 ק"ג נטו ו-MDMA במשקל 130 גרם נטו ועוד ציוד אישי השייך לחשוד. במהלך הפעילות הגיע למקום החשוד הנוסף אשר מתגורר במקום וחקירת המשטרה הצליחה לקשור גם אותו לאירוע.

השניים כאמור נעצרו לחקירה במחלק הנוער של תחנת משטרת יפו בסיומה נכלאו ומעצרם הוארך מעת לעת בערכאות שונות בבית המשפט עד לשיחרורם של השניים. המשטרה המשיכה את חקירתה והשיגה ראיות חדשות נוספות בתיק החקירה נגד השניים ובתוך כך עצרה אתמול שוב את שני הקטינים לחקירה בסיומה נכלאו.

 

תגובות

מומלצים