חדש: הגשת תלונה ברשת על תאונת דרכים קלה או נזק

במסגרת ייעול השירות והנגשת המידע לציבור, פיתחה משטרת ישראל שירות המאפשר להגיש תלונה בדבר מעורבות בתאונת דרכים קלה או נזק בלבד (ללא נפגעים), דרך אתר יעודי, ללא צורך להגיע לתחנת משטרה

22.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
חדש: הגשת תלונה ברשת על תאונת דרכים קלה או נזק

 

במסגרת ייעול השירות והנגשת המידע לציבור משתמשי הדרך, משטרת ישראל מאפשרת לכלל האזרחים להגיש תלונה בדבר מעורבות בתאונת דרכים קלה או נזק בלבד (ללא נפגעים). בחודשים האחרונים עמלו באגף התנועה ובאגף הטכנולוגיה והתקשוב על פיתוח ושדרוג מערכת מקוונת עבור מי שהיה מעורב בתאונת דרכים קלה ומבקש להגיש תלונה.
 
היום הושקה המערכת והפכה לפעילה באופן מלא, זאת לאחר שבחודשים האחרונים נעשו כל הפיתוחים המתאימים. בעבר היה צורך להגיע לתחנת המשטרה להגשת תלונה בדבר תאונה קלה או נזק בלבד, אך השירות החדש מייתר זאת, מקל על האזרח ומקל על העומסים בתחנות המשטרה. 

החל מהיום יוכל כל אזרח להגיש תלונה באופן מקוון, באמצעות אתר המאובטח באבטחת מידע מתקדמת, לאחר מילוי הטפסים וכל הפרטים הנדרשים. האתר מסונכרן עם המערכות המשטרתיות ויביא לטיפול מהיר של בתלונה, ללא צורך בהגעה פיזית של האזרח לתחנת המשטרה. באגף התנועה רואים בשירות כלי נוסף וחשוב במתן שירות לאזרח.

שימו לב: דיווח מקוון על תאונות יתבצע במקרים הבאים בלבד: התנגשות חזית באחור, התנגשות עם רכב חונה, התנגשות עם עצם דומם, פגיעה בנוסע ברכב. ניתן לדווח על תאונות נזק ותאונות עם נפגעים בחומרת פגיעה קלה בלבד.

לינק לאתר

 

תגובות

מומלצים