חילופי מפקדי אגפים במטה הארצי של משטרת ישראל

הטקסים התקיימו במעמד מ״מ מפכ"ל המשטרה, ניצב מוטי כהן, סגל הפיקוד הבכיר של המשטרה, ראשי האגפים החדשים והיוצאים, ובהשתתפות קציני האגפים, שוטרים ובני משפחות.

28.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
חילופי מפקדי אגפים במטה הארצי של משטרת ישראל

במטה ארצי של המשטרה נערכו טקסי חילופי מפקדים באגף משאבי אנוש (אמ"ש) ובאגף התכנון (אג"ת), של משטרת ישראל, במהלכו החליפה ניצב עינת גיל-צובארי את ניצב גילה גזיאל כראש אגף משאבי אנוש של משטרת ישראל.

במעמד זה מסרה ניצב גזיאל שפורשת לגמלאות לאחר למעלה משלושים שנות שירות בארגון במגוון תפקידים וארבע שנים כראש אגף משאבי אנוש של המשטרה, את מפתח האגף לניצב גיל-צובארי ואיחלה לה דרך צלחה בפיקוד על האגף והובלתו בשנים הקרובות.

מ"מ מפכ"ל המשטרה, ניצב מוטי כהן אמר: "ההון האנושי של משטרת ישראל הוא המשאב המרכזי העומד לרשותה בהתמודדות עם האתגרים הרבים העומדים לפתחנו. העמדנו את השוטר במרכז, יותר מכל ארגון אחר, בדאגה למקצועיותו, לגיבוש ערכיו, לחוסנו הנפשי ולתנאי שירותו. אגף משאבי אנוש הוא אגף מיוחד שכל עיסוקו אנשים. בליבת העשייה של אגף משאבי אנוש, קיימת הדאגה לשוטר, מתוך הבנה להקרבה האינסופית לה נדרשים השוטרים ובני משפחתם. שוטרות ושוטרים המשרתים באגף, מהווים את האוזן הקשבת לצרכיו של השוטר העומד במוקד הפעילות הארגונית. ציר הטיפול בשוטר, רווחתו וצרכיו, החל מרמת התחנה ועד רמת המטה ארצי, הוא ציר חשוב, איכותי וחזק". 

לראש האגף היוצאת, ניצב גילה גזיאל אמר מ"מ המפכ"ל: ״אבקש להודות לך על הובלת האגף בשנים האחרונות. פעלת רבות למען השוטרים והובלת תהליכים רבים שנועדו כולם למען הפרט, ובראשם הדאגה לשכר השוטרים". לראש האגף הנכנסת, ניצב עינת גיל צוברי, אמר מ"מ המפכ"ל: לפנייך אתגרים חדשים ומורכבים ואני מאחל לך הצלחה בתפקידך החדש. אין ספק בליבי כי נפעל בתבונה, דבקים במורשת המשטרה וערכיה, למתן אוזן קשבת וטיפול מקצועי בכל צרכי השוטרות והשוטרים הפועלים במסירות לשרת ולהגן על אזרחי ישראל מדי יום". 

ניצב גילה גזיאל הודתה בטקס למערך האמ"ש במטה ובשטח ולשוטרים ואמרה: "בארבע השנים האחרונות, אגף משאבי אנוש הוביל תהליכים חוצי ארגון בגיוס, שימור, טיוב וקידום ההון האנושי, לרבות: העלאת שכר השוטרים, גיוון וגמישות שיטות העסקה, מהפכה טכנולוגית בכל הקשור לזרימת מידע, הנגשת שירותים לשוטר ועוד. תהליכים אלו הציבו את הארגון כאטרקטיבי ורלוונטי בשוק העבודה אשר מתאים עצמו לאתגרים הפנים והחוץ ארגוניים.  ואת עינת יקרה, אני מפקידה בידייך מערך מקצועי, ואיכותי, שמחויב ליעדי הארגון וצרכי הפרט. אין לי ספק שתובילי אותו ליעדים חדשים״.

ניצב עינת גיל צובארי הודתה בטקס על האמון שניתן לה בהובלת האגף ואמרה: ״אני מודעת לחשיבות המשימה ומורכבותה ומחויבת להצלחתה. אגף משאבי אנוש הוא מהמרכזיים והחשובים בארגון. יחד עם המפקדים ואנשי המערך במטה ובשטח, נמשיך להוביל את האגף קדימה כאגף משמעותי וחשוב להשגת יעדי הארגון".

ניצב עינת גיל-צובארי (49), נשואה ואם לארבעה, מתגוררת בסביון, בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ותואר שני בחינוך. בוגרת התוכנית למנהלים בכירים של קרן וקסנר באוניברסיטת הרווארד. בין תפקידיה האחרונים: ר' חטיבת האבטחה והרישוי באגף השיטור, ר' מחלקת שיטור וקהילה ודוברת משטרת ישראל.

מאוחר יותר היום, נערך טקס חילופי פיקוד באגף התכנון (אג"ת), במהלכו החליף ניצב יוסי בכר את ניצב צביקי טסלר כראש אגף התכנון של משטרת ישראל. אגף התכנון אמון על עבודת המטה והתכנון של משטרת ישראל, בהיבט אסטרטגי, ארגוני ומשאבי, ניהול תהליכים ופרויקטים חוצי ארגון, גיבוש מדיניות התכנון והארגון, מחקר אסטרטגי וסטטיסטי לסייע בגיבוש מדיניות משטרת ישראל וכדי לייעל את פעילות המשטרה.

מ"מ מפכ"ל המשטרה, ניצב מוטי כהן אמר: ״אגף התכנון מופקד על התכנון הארגוני, כאשר פניו צופות תמיד אל פני העתיד לשנים הבאות. האתגרים הנערמים לפתחו של האגף, נמצאים בהלימה מלאה לאתגרים האסטרטגיים של הארגון כולו. בשנה החולפת הוביל האגף באמצעות מחלקותיו עשייה ענפה הנפרסת על פני מגוון רחב של תחומי העשייה המשטרתיים״. 

לראש האגף היוצא, ניצב צביקי טסלר אמר מ"מ המפכ"ל: ״הובלת תהליכים ארגוניים רבים, בזכות המסירות שלך ודרכך הייחודית והצעדת את אנשי האגף ביד נאמנה להישגים מרשימים. מאחל לך הצלחה רבה בכל אשר תפנה״. לראש האגף הנכנס, ניצב יוסי בכר אמר מ"מ המפכ"ל: ״בטחוני כי שנות שירותך הרבות ותפקידיך המגוונים בארגון הכשירו אותך באופן מיטבי לתפקיד התובעני והמחייב כראש אגף התכנון של משטרת ישראל״.

ניצב צביקי טסלר שפורש מהמשטרה אמר: ״שירתתי באהבה ובמסירות את הארגון והייתי עוד חולייה בשרשרת של ראשי אגפים מצוינים שתרמו כל אחד בתקופתו. אנשי האג"ת היקרים, אתם אלה שמגבשים את התוכנית, אתם אלה שמושכים בחוטים, אתם אלה שנמצאים בראשית הצירים ואתם המוודאים שעבודת המטה וקבלת ההחלטות ייעשו במקצועיות״.

ניצב יוסי בכר הודה בטקס על האמון שניתן לו בהובלת אגף התכנון ואמר: ״עבורי עקרון הביחד זהו עיקרון המרכזי והמוביל קדימה. ביחד אתכם אנשי האגף, ביחד עם השותפים מחוץ לארגון, ביחד עם המחוזות והאגפים, ביחד עם משרדי הממשלה וכל גוף וארגון שרוצה בשיתוף הפעולה, כי זה הדבר הכי נכון למדינת ישראל״. 

ניצב יוסי בכר (49), תושב מודיעין, נשוי ואב לארבעה, בוגר מב״ל, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במדעי המדינה. בין תפקידיו האחרונים: סגן מפקד מחוז תל אביב, ר' חטיבת המבצעים, ר' מחלקת מבצעים וק' אג"מ מחוז מרכז.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים