חני לביא הלב של רדיו לב העיר חיפה השקה מרשימה

תקשורת זה לא עוד מקצוע אם לא אוהבים ויודעים מה לעשות בו לא יכולים להצליח, כדמותה של חני לביא הבעלים של רדיו לב העיר, כל מי שהגיע התפעל מהמתחם החדש בשרונה, שמוביל איתן פרו, והאורחים החשובים שהגיעו להשקה, מקום שנותן צבע כלכלי מרכזי בעיר התחתית.

24.10.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
חני לביא הלב של רדיו לב העיר חיפה השקה מרשימה

 

בין הרבים שהגיעו להשקת רדיו לב העיר במתחם שרונה ספייס חיפה, שר הכלכלה וח"כ אלי כהן ושרת השיכון והבינוי ח"כ יפעת שאשא ביטון, ראש עיריית נשר רועי לוי וסגנו, הנציגות הבכירה של עיריית חיפה, פרסומאים, אנשי תקשורת וכתבים, חברים, בני משפחה ותומכים, המקום הגדול ידע לאכלס את כל האורחים הרבים שהגיעו.

רדיו לב העיר פועל ברשת האינטרנט, ניתן להאזין לו בכל מקום ובכל שעה, זה רדיו שבנוי על תוכן מקורי שנותן במה למקומות הקטנים והגדולים שבעיקר מעסיקים את האוכלוסיה בחיי היום יום, כולל המוזיקה שכולם אוהבים.

רדיו במתחם שרונה בעיר התחתית בחיפה, יכול לתת דחיפה רצינית לאזור, שבשנים האחרונות פורח וחי, הרדיו הזה יכול לקדם את האזור בפעילות שישתף עם הבליינים הרבים שפוקדים את המסעדות ובתי הקפה באזור.

שר הכלכלה אלי כהן (ליכוד) בדברים שאמר שחשוב מאוד שתקום ממשלה בישראל.

מי היא חני לביא בעלת רדיו אזורי לב העיר?

חני יוזמת לחתירה לשוויוניות בין המינים תוך פיתוח והעצמה נשית, בכל מקום בו עבדה הוכיחה חני, קודם כל לעצמה, את היכולות האדירות הטמונות בה, בעבר חני עסקה בהפקות אופנה ואירועים, ניהול חנויות, שותפה למיזמים שונים ועוד.

התקשורת והרדיו זה חלק מהחיים והאופי של חני, היא מאוד רגישה למקצוע ובדיוק מצאה את הדבר שהיא יכולה למנף ולהוביל למקומות גדולים בישראל ואת זה ראינו בהשקה המרשימה.

לפני חמש שנים הקימה חני את רדיו לב העיר, עם אולפן צנוע וצוות קטן, היא בעצמה שידרה הפיקה ודאגה לכל הדברים שרדיו צריך כדי שיעבוד ויהיה לו מאזינים והיום היא יכולה לחייך ולצחוק, למרות שהדרך עוד ארוכה, חני הבינה שעם שילוב ידיים בין כולם ניתן לפרוץ ולהגיע לכל יעד שמציבים.

זו הזדמנות לאחל לחני ולרדיו בהצלחה ומזמינים את הציבור להאזין לתכניות הרדיו קישור

תמונות מההשקה

 

צילום רדיו לב העיר

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים