חשוד בעבירות מין וסחיטת קטינות

שוב מקרה מזעזע של מבוגר שדרך הרשת החברתית מנצל קטינות ומשדל אותן לשלוח לו תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני, מעצרו של החשוד הוארך בחמישה ימים.

13.03.2018 מאת: פורטל הכרמל
חשוד בעבירות מין וסחיטת קטינות

יגאל הבשור דובר חוף: דוברות המשטרה (חוף), מוסר

"משטרת ישראל עצרה תושב רכסים, בחשד לביצוע עבירות מין וסחיטה ברשת של קטינות תוך התחזות לאחר

משטרת ישראל פועלת ביתר שאת,  כנגד עבריינים המסכנים את בטחון ילדינו, הן במרחב הווירטואלי והן ברחוב,  ומפעילה את כל האמצעים הטכנולוגים העומדים לרשותה, על מנת לחשוף,  לעצור ולחקור את אותם פושעים עד הבאתם לדין והרחקתם מהחברה.

יחידה מרכזית במשטרת ישראל, עצרה בתום חקירה סמויה בת מספר שבועות,  תושב רכסים (בן 25) בחשד שיצר קשר עם קטינות ברשת, תוך התחזות לאחר ואילץ אותן לשלוח אליו תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני , כאשר באחד המקרים אף בא במגע מיני עם אחת הקטינות.

ראשיתה של הפרשה, עם קבלת  תלונה במשטרת ישראל מקטינה בת 16 תושבת הצפון, אשר ציינה כי החשוד יצר עמה קשר ברשת החברתית, תוך התחזות לאחר, ואילץ אותה לשלוח אליו תמונות בעירום ואיים כי יפיץ לקרוביה אם תחדל. אגב, החשוד מימש את האיום ושלח אל האמא של הקטינה את תמונותיה בעירום.

בתוך כך, מחלק עבירות מחשב ביחידה המרכזית של מחוז חוף, פתח בחקירה מאומצת והצליח להתחקות אחר קטינה נוספת  בת 14 אשר נפלה קורבן למעשיו של החשוד תוך שהוא מתחזה לאחר ( אותו כינוי ) ומפעיל מניפולציות שונות על הקורבן.

החשוד כאמור נעצר הבוקר ובחיפוש בביתו נתפסו מחשבים והתקני אחסון שונים, שבכוונת היחידה להפיק מהן ראיות ככל הניתן. 

להדגיש, כי התחזה לאחר בעת ההתקשרות עם הקטינות, תחת כינוי מפוברק  "רון ג'רמי" ובמשטרה בוחנים אם בנות נוספות נפלו קורבן בהכירן דמות זו בפייסבוק.

החשוד הובא היום לאחר מעצרו לבימ"ש השלום עכו, בבקשה להאריך את מעצרו ולמנוע שיבוש חקירה. מעצרו הוארך עד ה 16.3.18".

 

תגובות

מומלצים