טקס חילוף מפקדים בתחנות המשטרה בעכו ונהריה

משטרת ישראל ערכה היום במעמד מפקד מחוז חוף ניצב יורם סופר, מפקד מרחב אשר תנ"צ שאול צמח, ספכ המחוז ומרחב אשר, טקס החלפת מפקדים בשתי תחנות במרחב אשר, תחנת עכו ותחנת נהריה, נצ"מ איאד פרג' מונה לקצין אגף חקירות מודיעין של מחוז חוף.

25.11.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
טקס חילוף מפקדים בתחנות המשטרה בעכו ונהריה

 

הטקסים נערכו בהשתתפות שדרת הפיקוד במחוז, המרחב, ראשי רשויות, ובני משפחה. 

 

לתחנת עכו, המפקד הנכנס סנ"צ  ניר ג'מבר החליף את מפקד התחנה היוצא נצ"מ איאד פרג', בתום שנה וחודשיים של כהונה.

 

נצ"מ איאד פרג' מונה לקצין אגף חקירות מודיעין של מחוז חוף.

 

תחנת נהריה, המפקד הנכנס סנ"צ בועז סמוכה, החליף את מפקדת התחנה היוצאת סנ"צ מרי דניאלי, בתום 4 שנות כהונה והיא מונתה לסגנית מפקד מרחב כרמל.

 

דברי מפקד מחוז חוף של המשטרה ניצב יורם סופר בטקס חילופי מת"ח עכו: "החלפת פיקוד על תחנת משטרה היא ארוע משמעותי ואבן דרך בציר של כל מפקד. החלפת פיקוד מחייבת בחינה של אלו דברים התחזקו והתחדשו וכן מחייבת להסתכל קדימה על האתגרים והיעדים אותם נרצה להשיג".

 

"העיר עכו, הינה פסיפס אנושי המורכב מכל בני הדתות ומשמש כראי לחברה בה אנו חיים. במהלך השנה האחרונה אותגרנו, הן במדינה והן במחוז, על ידי ארועי שומר החומות. אירועים אלו השפיעו ועדיין משפיעים ברמה מסויימת על מרקם החיים בכלל ובעכו בפרט".

 

"אנו עדים לנסיונות של כלל האוכלוסיה להתגבר על המשקעים, להחזיר את העיר עכו לשגרת החיים, למרכזי הקניות והתיירות, הודות למי שמוביל אותה ראש העיר מר שמעון לנקרי ומכאן זו ההזדמנות להודות לו על שיתוף הפעולה היומיומי, שעה שעה, לילות כימים".

 

ניצב יורם סופר :"זה המקום להודות גם לגורמי השת"פ ואנשי הציבור והדת על תמיכה בהתמודדות במעלה הדרך ועל ההשבה ההדרגתית של תחושת הביטחון ושגרת החיים".

 

נצ"מ איאד פרג':"היום אתה מוסר את פיקוד התחנה לאחריות ניר. הובלת את תחנת עכו להישגים מרשימים וניכר כי ראית בתפקידך לא פחות משליחות. במהלך פיקודך על התחנה היו לא מעט אתגרים, ביניהם ארועי שומר חומות עליהם פיקדת בנחישות ובעוצמה, מאחל לך הצלחה כקצין אח"מ מחוז חוף. אין ספק שגם שם צפויים לך אתגרים רבים".

 

"סנ"צ  ניר ג'מבר ברוך הבא למחוז חוף ולתחנת עכו, האחריות לבטחון ושלום תושבי העיר, עוברת אליך לאחר שמילאת מספר תפקידים מרכזיים, בהם נציג משטרת ישראל למדינות אפריקה וסגן מפקד תחנת נצרת אני רואה בך האיש הנכון ביותר לעמוד בראש התחנה ולהוביל אותה יחד עם קציניה ושוטריה".

 

מדברי מפקד מחוז חוף ניצב יורם סופר בטקס חילופי מת"ח נהריה:"העיר נהריה הינה מהערים המשגשגות בארץ, עיר חוף של תיירות ובילוי הנותנת מקום לפסיפס גדול של אוכלוסיות ותרבויות, עיר בתנופת בניה, תרבות ובהנהגה המעצבת את המחר. התנופה הזו, מביאה לנו כמשטרה לא מעט אתגרים, הדורשים מפקד חזק ויציב שיידע לחבר את כלל הגורמים למענה השלם".

 

"האירועים האחרונים שהיו במהלך ימי שומרי החומות עדיין משפיעים עלינו מצד אחד ומצד שני אנו עדים לנסיונות האוכלוסיה כולה להתגבר עליהם ולהחזיר את העיר נהריה והכפרים סביבה לשגרה וזאת בהובלת ראש העיר - מר רונן מרלי שכאן ההזדמנות להודות לו על השת"פ היום יומי".

 

סנ"צ מרי דניאלי תחנת נהריה במשך השנים שמרה על מוניטין של מצויינות והישגיות, זאת חרף האתגרים הבטחוניים ואתגרי הפשיעה עימם התחנה מתמודדת".מרי , בתקופתך ראינו שינוי של ממש, שינויים שהובילו את התחנה לתוצאות מדהימות והישגים מרשימים, הם בהיבטי פשיעה והן בטיפוח קשרי קהילה.אני מבקש להודות לך על העמידה באתגרים שהציבה התחנה ועל כך שהנהגת את התחנה על בסיס ערכים ודוגמא אישית, מאחל לך בהצלחה בתפקידך כסגנית מפקד מרחב כרמל".

 

"ולך בועז, מפקד התחנה הנכנס, אתה האדם הנכון לתפקיד לצד הידע שצברת בתפקידים השונים, יש לך את סל הכלים להצליח . בפניך ניצבים אתגרים חשובים, הן בשירות לציבור ובאכיפת תופעות פשיעה והן בהתמודדות עם אתגרים בטחוניים. אני בטוח כי הנך נכון וערוך להם ביתר שאת. תודה על כל שעשיתם ועל שעוד תעשו. עלו והצליחו!".

 

 

לדברים של  נצ"מ איאד פרג' , סנ"צ  ניר ג'מבר  בקישור ולדברי סנ"צ מרי דניאלי וסנ"צ בועז סמוכה בקישור

 

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים