ילדי הגנים בדאלית אל כרמל בחגיגת יום הולדת 6

ילדים המתחנכים ב-11 גני חובה בדלית אל כרמל ויעלו בעוד מספר חודשים לכיתה א' נהנו מחגיגה בריאותית שערכו להם צוותי כללית במרפאת דאלית אל כרמל במרפאתו של ד"ר כאמל חלבי. הארוע, שנערך במתנ"ס דלית אל כרמל, התמקד בנושא אורח חיים בריא.

29.05.2019 מאת: פורטל הכרמל
ילדי הגנים בדאלית אל כרמל בחגיגת יום הולדת 6

צילום דוברות כללית

 

לכל ילד נערכה מדידת גובה ומשקל. ד''ר עינבל חלבי, רופאת הילדים החדשה במרפאה, ערכה היכרות עם הילדים והקריאה להם סיפור בנושא אורח חיים בריא ותזונה נכונה.

לילדים הוסברה החשיבות של שתיה מרובה בקיץ וכי עדיף לשתות מים ולא שתיה ממותקת וכדי להגביר את היענותם קיבל כל ילד בקבוק מים תרמי, תרומת חברת סקייג'וב. ילדי כל גן עלו לבמה, בליווי הגננת והציגו שיר בנושא הבריאות, שהכינו לקראת המפגש.

הילדים שבו לביתם עם מזכרת אישית – צילום מגנט עם דמות חמודי וכן נערך צילום קבוצתי לילדי כל גן.

"מנסיוננו, מדגיש צוות כללית, ילדים הם סוכני המידע ושינוי ההתנהגותי החשוב ביותר. כשהמסר מועבר להם באופן מהנה ותוך השתתפותם הפעילה, הוא גם מופנם. אירועים אלה הם גם הזדמנות לאתר בעיות רפואיות לפני הכניסה לבית הספר ולטפל בהן בעוד מועד. מצאנו שפעילות מהנה ומפגש בלתי פורמלי עם הצוות, שלא בעת מחלה או בדיקה, יוצר עבור הילד אסוציאציה חיובית ובהמשך הוא ישתף פעולה טוב יותר, גם כשיגיע למרפאה בעת מחלה, כי הצוות המטפל אינו נתפס כאיום אלא, קשורים בחוויה מהנה".

 

תגובות

מומלצים