כתב אישום נגד תושב ג'דידה מכר שדקר את אשתו למוות

פרקליטות מחוז חיפה פלילי הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד יאסין סאלח יאסין בין 48 מכפר ג'דידה-מכר בגין רצח בנסיבות מחמירות לאחר שדקר את אשתו המנוחה אמינה יאסין בת 40 דקירה עמוקה בבית החזה שחדרה דרך הלב וגרמה למותה.

12.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כתב אישום נגד תושב ג'דידה מכר שדקר את אשתו למוות

 

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד  ענבל ברנסון   עולה כי הנאשם והמנוחה היו נשואים זה לזו והתגוררו  יחד עם חמשת ילדיהם הקטינים, בביתם שבכפר ג'דידה מכר.

ביום  17.08.19, על רקע  סכסוכים בין הנאשם למנוחה, החליט הנאשם לרצוח את אשתו ובסביבות השעה 14:00 בחדר השינה, במהלך חילופי דברים בין הנאשם למנוחה גמר אחז הנאשם בסכין מטבח גדולה בעלת להב באורך של כ- 25 ס"מ, ודקר באמצעותה את המנוחה דקירה עמוקה בבית החזה . 

לאחר הדקירה הקטלנית, הלכה המתלוננת מספר צעדים, צעקה לילדיה אשר ישנו באותה העת, והתמוטטה במסדרון בסמוך לחדר האמבטיה בבית.

עוד עולה כי מהצעקות התעוררו שניים מילדיהם, הבחינו במנוחה שרועה על הרצפה ומדממת, הזעיקו את המשטרה וכן את סבם וסבתם, הוריו של הנאשם. לשאלתו של בנו של הנאשם  למה עשה זאת? ענה הנאשם "חלס, הרגתי אותה". 

הנאשם  יצא  מחדר השינה כשהסכין בידו, איים באמצעותה על הוריו, בכך שהניפה לעברם וצעק עליהם שיעזבו את הבית,  בהמשך, יצא הנאשם מפתח הבית כשהסכין בידו והחל נאבק בבנו  אשר ניסה לקחת את הסכין מידו. 

הנאשם חזר אל הבית, שב ויצא כשבידיו סכינים, אותן זרק לעבר שכנים ובני משפחה אשר התאספו מחוץ לבית. אז נכנס אל הבית, נעל את הדלת והסתגר בו, עד אשר כוחות המשטרה הגיעו ונכנסו אל הבית.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההלכים המשפטיים נגדו.

 

תגובות

מומלצים