כתב אישום נגד תושב ירכא שניסה לדרוס ולפגוע בשוטרים

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום נגד קיואן אבו נימר, תושב ירכא כבן 20, בגין חבלה מחמירה, הפקרה אחרי פגיעה, הפרעה לשוטר ושיבוש מהלכי משפט.

12.02.2018 מאת: פורטל הכרמל
כתב אישום נגד תושב ירכא שניסה לדרוס ולפגוע בשוטרים

מכתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד טל עופר עולה כי בתאריך 21/01/18 הגיעו שוטרים סמוך לכיכר המועצה המקומית בירכא על מנת לאתר ולעצור את קיואן שהיה חב מעצר. באותה העת חנה קיואן את רכבו המצוי בבעלות משפחתו על הכיכר כשהוא יושב במושב הנהג. 

שהבחינו השוטרים ב- קיואן יצאו מהניידת וצעקו לעברו "עצור משטרה" ובתגובה, קיואן פתח בנסיעה לעבר השוטרים בכוונה לפגוע בהם. מהפגיעה התגלגל אחד השוטרים על מכסה המנוע, שמשת הרכב הקדמית וגג רכבו של קיואן עד שנפל על הכביש. מיד לאחר מכן, פגע הנאשם בשתי דלתות הניידת בחלקה הקדמי והמשיך בנסיעה מהירה ופרועה ונמלט מהמקום.

בעקבות הפגיעה יצא שוטר אחר מהניידת וירה מנשקו האישי שני כדורים לעבר רכבו של קיואן שהמשיך בנסיעה ולא עצר. כתוצאה מהפגיעה, פונה אחד השוטרים לטיפול רפואי ונגרם נזק לניידת בסך של כ- 21 אלף ₪.

בהמשך לאותו יום, הגיע קיואן בשעות הערב למכולת הנמצאת בסמוך לכיכר המועצה ופנה לבעלים של המכולת על מנת לקחת את מכשיר ה- D.V.R לפני הגעת המשטרה, לאחר שחזר קיואן על בקשתו מספר פעמים, מסר הבעלים של המכולת את מכשיר ה- D.V.R לקיואן. 

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. 

תגובות

מומלצים