כתב אישום נגד 10 נאשמים בעבירות סחר בנשק

כתב האישום כולל את העבירות הבאות (כל נאשם על פי חלקו בכתב האישום): סחר בנשק, החזקת נשק ותחמושת, ירי בנשק חם, קשירת קשר לפשע, גניבה בנסיבות מיוחדות ועבירות נוספות.

26.01.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כתב אישום נגד 10 נאשמים בעבירות סחר בנשק

תמונה להמחשה

 

 

פרקליטות מחוז מרכז פלילי הגישה כתב אישום לביהמ"ש המחוזי מרכז נגד חסן אבו רביע (29), יוסף אבו רביע (22), יונס אבו רביע (19), פאדי מסארווה (37), סאג' חאג' יחיא (19), אדהם שרים (28), מוסטפא מנסור (19), ראמז אבו שאהב (21), סאהר נאסר (23) תרות כעביה (25) בגין עבירות נשק.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד נדב אוחנה, בתקופה הרלוונטית לכתב האישום, עסקו הנאשמים בפעילות פלילית הכוללת עבירות נשק ורכוש, בינם לבין עצמם, או חלקם ביחד או לחוד עם אחרים.

בבקשת המעצר כתב עו"ד אוחנה כי "... מעשי המשיבים מקימים חזקה...כי קיים יסוד סביר לחשש כי יסכנו את בטחון הציבור באם ישוחררו... בענייננו, המשיבים עסקו באופן ממשי, לאורך זמן ובמקרים רבים בסחר או רכישת נשק..... חלק מהמשיבים עסקו בסחר בנשק בתור עיסוק עיקרי אשר כלל לעיתים גם את תיקון הנשקים....במקרים רבים הושלמו העסקאות והנשקים הועברו למשיבים או לאחרים.....עסקינן במשיבים אשר בקלות רבה יכולים להשיג כלי נשק שונים ולמכור אותם, דבר המגביר את המסוכנות הנשקפת מהם".

 

 

תגובות

מומלצים