לראשונה בצפון: היחידה להפריה חוץ גופית IVF

במרכז הרפואי בני ציון משיקה אפליקציית מעקב אחר פרוטוקול טיפולי הפוריות, שיתוף פעולה ייחודי בין היחידה להפריה חוץ גופית IVF במרכז הרפואי בני ציון לבין חברת OBG Soft יאפשר למטופלות היחידה מעקב אחר פרוטוקול טיפולי הפוריות שלהן באמצעות הטלפון החכם

25.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
 לראשונה בצפון: היחידה להפריה חוץ גופית IVF

 

סמנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ומנהל היחידה להפריה חוץ גופית IVF , ד"ר אילן קלדרון, "המדובר בשיתוף פעולה, יחיד מסוגו באזור הצפון עם חברת OBG Soft שבמסגרתו ייהנו המטופלות משימוש באפליקציית  Eve4uלמטופלות פוריות. המאפשרת להן לבצע מעקב אחרי פרוטוקול טיפולי הפוריות שלהן, הוראות הצוות הרפואי, תכנית בדיקות ולוחות זמנים".

בין השאר, האפליקציה מציגה מידע על מצב הביציות והעוברים, פרוטוקול הטיפול, תוצאות בדיקות דם ואולטראסאונד, נטילת תרופות, הוראות מיוחדות ועוד.

 ד"ר קלדרון מדגיש,"המעקב אחר התכנית באמצעות הסלולר מסייע למטופלות להתעדכן בכל רגע נתון בפרטי הטיפול ובזמן אמת ולוודא שביצעו את כל הנדרש בזמן ובאופן הנכון".

מן הראוי עוד לציין כי היחידה להפריה חוץ גופית IVF במרכז הרפואי בני ציון, חידשה לפני כחודשיים באישור משרד הבריאות  ובהתאם לתו הסגול את פעילות טיפולי הפריה חוץ גופית בשילוב אמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

סמנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ומנהל היחידה להפריה חוץ גופית IVF , ד"ר אילן קלדרון,"בנוסף, אנחנו מעניקים  שירותי רפואה מרחוק 'אתכם גם מהבית' שבמסגרתו, מומחי היחידה יכולים לפגוש את הפונים בשיחת וידאו ולהעניק מענה לשאלות וייעוץ רפואי".

מהמרכז הרפואי בני ציון נמסר עוד כי, גם הפעילות ביחידה להפריה חוץ גופית IVF  כמו בכל המחלקות, המכונים ומרפאות החוץ בביה"ח, מתבצעת גם בתקופה זו עם התפשטות נגיף הקורונה תוך הקפדה כמובן על כל ההנחיות והנהלים של משרד הבריאות, על בטיחות המטופלות והצוות המטפל.

עוד נמסר כי הפעילות ביחידה להפריה חוץ גופית IVF בביה"ח, מחייבת כמקובל מדידת חום למטופלים ולמבקרים בכניסה לביה"ח, הקפדה על חבישת מסיכות, תשאול כנדרש לגבי תסמיני קורונה, שמירת מרחק שני מטר בין המטופלים לצוות הרפואי וכמובן, הקפדה על היגיינה חיטוי ידיים, כאשר ביחידה מוצבים מתקנים לחיטוי ידיים.

צילום: שרה קלדרון


 

פורטל הכרמל

צילום: שרה קלדרון

תגובות

מומלצים