מאסר עולם ועוד חמש וחצי שנות מאסר לנאשם שרצח והצית את גופת אחותו

בית המשפט המחוזי בנצרת בפני הרכב כב' השופטת הלמן, גזר מאסר עולם וחמש וחצי שנות מאסר על חוסין רחאל מבית זרזיר לאחר שהורשע בשנה שעברה בחטיפה, רצח והצתת גופת אחותו המנוחה רנין רחאל ז"ל בת 19 ביום רציחתה.

29.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מאסר עולם ועוד חמש וחצי שנות מאסר לנאשם שרצח והצית את גופת אחותו

 

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד ויאאם קבלאוי ועו"ד יעל שוחט עולה כי  בשל  עזיבתה של המנוחה רנין רחאל,  אחותו של הנאשם  את הבית ואורח החיים שניהלה, שלא היו לרוחו החליט הנאשם לרצוח אותה.

לשם כך, ביום 12/01/16 הצטייד הנאשם בפטיש ובחומר דליק, הגיע לאזור הסמוך לכפר משהד, בו הייתה המנוחה, שם חטף אותה בכח, הובילה לחורשה מבודדת הסמוכה ליישוב חנתון ושם הכה אותה באמצעות פטיש, הפילה ארצה והמשיך להכות בראשה באמצעות הפטיש כ-11 פעמים עד שניפץ את גולגולתה.  בהמשך, שפך הנאשם את החומר הדליק  על המנוחה , הציתה ונמלט מהמקום.

בהכרעת הדין מחודש יוני 2019  קבע בית המשפט כי "מעשי הנאשם בכללותם, העבירות הנלוות שביצע, כמו גם הברוטליות שבה נקט בעת הרצח, מחייבים את המסקנה, כי הרצח בוצע באכזריות מיוחדת ואף תוך התעללות במנוחה.

הנאשם לא שעה לתחנוני המנוחה והכה אותה באמצעות הפטיש, הפילה ארצה והמשיך להכות בראשה באמצעות הפטיש כ-11 פעמים, עד שניפץ את גולגולתה. הנאשם לא הסתפק בכך, שפך על המנוחה חומר דליק והציתה. 

כל אלה מבטאים את האכזריות המיוחדת בה נקט הנאשם, כמו גם את הסבל שגרם למנוחה, נוסף למעשה ההמתה עצמו.

 

תגובות

1. אחד לפני 15 ימים
חיות אדם מגזר חולה

מומלצים