מוקד איגוד ערים מפרץ חיפה

מוקד טלפוני של איגוד ערים מפרץ חיפה להגנת הסביבה, איגוד ערים מפרץ חיפה להגנת הסביבה משיק מוקד סביבתי חדש לפניות התושבים, שייתן מענה לבעיות ריח, קרינה ומפגעים סביבתיים מהתעשייה, זמינים עבורכם: איגוד ערים מפרץ חיפה להגנת הסביבה משיק מוקד טלפוני חדש

13.07.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מוקד איגוד ערים מפרץ חיפה

 

המוקד נפתח לאור פער שזיהו באיגוד בין המוקדים הקיימים לבין הצורך של האיגוד לקבל עדכונים בזמן אמת על מפגעים בשביל שניתן יהיה לתת להם מענה מיטבי.

מעתה, המוקד של האיגוד יהיה זמין 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השבוע, במספר 073-3808735. מטרת המוקד היא לתת מענה למפגעים סביבתיים בזמן אמת ובאופן יעיל ומהיר יותר מבעבר, וכן לחזק את הקשר בין התושבים לאיגוד.

המוקד נפתח משום שעד כה לא הייתה כתובת ייעודית לתושבי המפרץ למפגעים סביבתיים, ותושב שחשש ממפגע בקרבתו פנה עד היום למוקד העירוני, למשטרה או לרשות הכבאות והם היו מפנים את הפניות לאיגוד.

מעתה, יוכלו תושבי המפרץ להתקשר ישירות לאיגוד ולקבל מענה לתלונתם.

יו"ר איגוד ערים מפרץ חיפה להגנת הסביבה, עו"ד שרית גולן: "השקת המוקד הינה צעד נוסף בתהליך שעובר האיגוד לחיזוק הקשר שלו עם תושבי המפרץ. הבחנו שיש פער בין השירות שאנו נותנים לתושב באופן יומיומי לבין היכולת של התושב לדבר איתנו באופן ישיר, ולכן השקת המוקד חשובה מאוד עבורנו משום שהיא מחברת בין האיגוד לתושבים ללא מתווכים. המוקד מצטרף לעמוד הפייסבוק של האיגוד שהתחלנו להפעיל באופן שוטף ולאפליקציית ניטור האוויר של האיגוד שמשקפת את מצב איכות האוויר במפרץ חיפה באופן תדיר. אנו ממשיכים לבחון כיצד ניתן לתת מענה טוב יותר לציבור במסגרת עבודתנו ונפעל לכך גם בהמשך".

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים