מורה מואשם במעשה מגונה בנסיבות אינוס בתלמידה

פרקליטות מחוז חיפה- פלילי הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מורה לאומנות בבית הספר יסודי תושב טיבה-משולש בגין מעשה מגונה בנסיבות אינוס בתלמידה בשלוש הזדמנויות שונות במהלך יום הלימודים בבית הספר.

10.03.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מורה מואשם במעשה מגונה בנסיבות אינוס בתלמידה

צילום משטרת ישראל

 

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד חאלד חכרוש  עולה כי בזמנים הרלוונטיים לכתב האישום עבד הנאשם עמאד אחמד אשקר (48) כמורה לאומנות בבית הספר יסודי באזור.  המתלוננת ילידת 2007  תלמידה בבית הספר בכיתה ו', והנאשם לימד אותה אומנות.

בשני מקרים מחודש פברואר האחרון עולה כי במהלך יום הלימודים התקרב הנאשם אל המתלוננת ונגע בחזה מעל בגדיה- באירוע הראשון בתום סיום שיעור אומנות, נשארו בכיתת האומנות המתלוננת ותלמידה נוספת בכדי לנקות את הכיתה. בשלב מסוים ביקש הנאשם מחברתה של המתלוננת  לצאת מהכיתה, ואז סגר את דלת הכיתה, התקרב אל המתלוננת ונגע בחזה מעל בגדיה. המתלוננת נבהלה, פתחה את דלת הכיתה וברחה.

באירוע השני, ניגשה המתלוננת למלא בקבוק במים. הנאשם הבחין בה, וקרא לה להגיע אליו לכיתה. לאחר שנכנסה המתלוננת לכיתה, סגר הנאשם את הדלת, התקרב אל המתלוננת ונגע בחזה מעל בגדיה.

מהמקרה השלישי שבגינו נעצר הנאשם עולה כי ביום  25/02/2020, לאחר שהסתיים שיעור אומנות ובשעה שהתקיים שיעור אנגלית, נכנס הנאשם לכיתה בה למדה המתלוננת וביקש שהמתלוננת, יחד עם שתי תלמידות נוספות, יצאו מהכיתה על מנת לסייע לו להכין ציורים עבור המורה לאנגלית.

התלמידות הלכו איתו למקלט בית הספר. בשלב מסוים, ביקש הנאשם משתי התלמידות לחזור לשיעור אנגלית, והמתלוננת נשארה עם הנאשם לבדה במקלט. 

בזמן שהמתלוננת שהתה לבדה עם הנאשם במקלט, דחף הנאשם  את המתלוננת לעבר השולחן והשכיב אותה בכוח על השולחן ונשכב על המתלוננת, נגע בחזה מעל בגדיה, כשכל אותה עת המתלוננת נסערת ובוכה.

הנאשם חדל ממעשיו רק לאחר שהגיע למקלט שרת בית הספר, שהבחין במעשיו של הנאשם, הפסיק אותם, ולקח את המתלוננת למנהל בית הספר .

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

 

תגובות

מומלצים