מי יציל מציל את הילדה שלך שלנו ??

מה אנחנו יודעים על ביטחון ילדינו, בני נוער, צעירים יותר מגיל שש ואילך מהגיל בו נושאים מכשיר פלאפון או משחקים בתמימות במחשב?

11.08.2020 מאת: רחל אבידר
 מי יציל מציל את הילדה שלך שלנו ??

 

מה באמת אנחנו יודעים על הסכנות האורבות להם, תחת עינכם הסגורות הורים יקרים אתם חושבים שאתם יודעים הכל על הילד מה הוא עובר היום אתמול ומחר? מי יציל את הילד שלי שלך  שלנו ?

קצת רקע למה אנחנו צריכים לפקוח את עינינו  בדרך הבטוחה והטובה ביותר  עבור ילדינו  מה קורה איתם? היכן הם משוטטים מצוטטים  במחשב ? בפלאפון  דרך הודעות ווטסאפ ,המייל ,בהודעות S.M.S , דרך "משחקים תמימים דרך כניסה לאתרים כביכול תמימים"

אחד המקרים המזעזעים שקראתי  בנושא פידופיליה למשל ,כיסוי מזעזע של רשויות ברלין החל משנות ה70  במשך 30 שנה  ניהל , פרופ, לחינוך "הלמוט קנטלר ניסוי מעוות מזעזע, במסגרתו הועברו בני נוער ילדים חסרי בית יתומים, לחזקתם של פידופילים,חלקם אף בכירים באקדמיה פדופילים ידועים לכל  מה שעוד  מחריד בסיפור הנורא הזה ,שזהו ניסוי בשם המדינה בידיעת המדינה ואף תמיכתם של בכירים באקדמיה כולם ידעו תמכו הגנו ואף קיבלו תמיכה כלכלית ,ניסוי שקנטלר בראשו המעוות  סבר שיחסי מין  מבוגרים חולי נפש עם ילדים  אינו מזיק לילד  הרשויות העלימו עין ואינני מבינה עד היום הכיצד.?....לא רק העלימו עין אף אישרו שיתפו פעולה בניסוי המעוות הזה .רק לפני מספר שנים הילדים של אז העלו שיתפו סיפורם הוציאו לאור את הסיפור המזעזע  הזה מה שלא מובן כיצד שירותי הרווחה שאמונים לשמור ולהגן על הילדים דאז לא עשו כך ,רק היום לאחר החשיפה שרובם היו אגב אקדמאים ידועים שהם למעשה פידופלים מעוותים  מה שעוד מטריד כיצד לא הועמדו לדין ?.. הילדים אף לא פוצו בגין הניסוי הנורא הנזקים הנפשיים ,ההשלכות לגבי המשך חייהם  ידוע גם ילד שעבר התעללות כלשהי הופך בדיעבד לילד או אדם מתעלל בעצמו ,אלא אם טופל בזמן נדירים יודעים להפריד בין מה שהם חוו בילדותם ולהביא ליכולת להבדיל בין טוב ורע בין אסור ומותר בין מה שנעשה לי הוא אסור בתכלית והיכולת לומר אני לא מתעלל בילד שלי או אחר לעולם . לסגור מעגלי התעללות מכל סוג שהוא לרב מחייב טיפולים פסיכולוגיים נפשיים.

גילוי וחשיפת אירועי התעללות בילדים  המזעזעים ביותר מאז הניסוי שבינתיים ברבות השנים נסגר  ואני שואלת מה עוד אפשר לגלות על המוח המעוות של הגרמנים ?.האכזריות הבלתי נתפסת בעליל . חוקרים אומרים שהסנאט בברלין לא מעוניינים לגלות את האמת ,ובוודאי שיוצאים בהצהרות שהם לא חלק מהם מהזוועות.ברור מי יודה ללא משפט ואילוץ ?

מקרים רבים ואחרים נתגלו עם השנים  למשל : רופא וסופר ילדים  נעצר בחשד  בהחזקת חומרי פידופיליה ואף עסק בהתעללות מבלי שיבחינו בו בחדרי הבדיקה.

עוד מידע שנחשף בנושא פידופיליה  האם נתפשו חומרים פידופילים במחשבו של זדורוב ??. התשובה אכן כן נתפסו מספר לא מועט  של תמונות מאתרי פורונו של קטינים קטנות  למעקב אחר המחשב של זדורוב יושב במאסר על רצח הילדה.

אכן נגלו תמונות שלא נצרבו במחשב אך אכן טייל חיפש במאגר  האסור בעליל  סיור באתרים של קטינים או הצגת תמונות של נערים ילדים מתחת לגיל  18. הינה עבירה על החוק עבירה חמורה.

אך עם זאת ידוע לי על מקרים רבים של התעללות מצד גורמים מסוימים והם לא ממש בכלא בתי משפט בארץ ובעולם במקומות רבים משום מה לא מכבידים בעונשים  מה שחמור בעיני ואומר שישנם פידופילים רבים שאינם מטופלים והם מהווים סכנה לעוד ילדים תמימים נערים מאבדים תמימותם, תפיסת הבנת החיים וערכם כלפי עצמם וארים  בודדים אשר מצאו נפשם לדעת להבדיל בין טוב ורע,בין אסור ומותר, בהבנה והיכולת לומר אני לא אפגע בילד שלי או אחר בכל סוג של התעללות מינית ,פיזית ,מילולית, ונפשית. הכולת של אדם שהתעללו בו לומר לי זה לא יקרה .אני לא אפגע באחר .זה משום שהבין שמה שנעשה לו זה אסור רע, וכן טיפול פסיכולוגי שקיבל במהלך חייו נדרים מסוגלים לעשות את ההפרדה להבנת ההתעללות כהתעללות בחייהם מכוון שבמשך ההתעללות משכנעים ילד ילדה נוער שזה בסדר ונכון וטוב , לכן רבים מאבדים דרכם בחיים ואף הופכים בעצמם למתעללים מכל סוג שהוא ,אי היכולת להבדיל היא אסון בפני עצמו לדורי דורות לעיתים נשאר במשפחות עד שמישהו מבין ועוצר את שרשרת ההתעללות  הנוראית.

במחשב בפלאפון בכל רשת חברתית ידועות יותר ידועות פחות נסתרות הסכנות לנגד עיני הילדים נסתרים מעינינו המבוגרים האחראים שאמונים להגן על הילד באחריותינו, אבא  אמא  דעו הסכנות אורבות בכל מקום דעו לאתר לגלות ,לדעת כל דבר בזמן אמת מה קורה עם הילד שלכם.עם מי הוא מצוטט בוואטסאפ,בהודעות,אילו סרטונים מעלה ? באיזה אתר הוא נמצא ? מי באמת משוחח כרגע עם הילדים שלכם אדם מבוגר בתחפושת של ילד תמים, קובעים פגישה ונעלמים או האסון שקרה עם הילד בן 16 שמחבלת פיתתה אותו ונרצח ? מה באמת ילדים עושים ברשתות החברתיות פייסבוק אינסטגרם ,טוויטר, טיקטוק טלגרם, ועוד . הורים אתם אוהבים את ילדכם זה ברור . אך ילדים לא באמת חושפים הכל  לא מספרים עד שמאוחר ומגיעים לסכנות ולאסונות חלילה, אין מה לברוח אנחנו במציאות לא שפויה כמעט מכל היבט פלילי ילדים חשופים מבלי לדעת מתי והיכן אורבת הסכנה מחבלים מפתים פדופילים חרם חברתי נידוי התעללות של ילדים בילדים הכל מכאן ומשם בואו נגן על הילדים שלנו יחד.

לפרטים  נוספים ותכנים נוספים רחל אבידר אבודרהם התקשרו 0527976220

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים