נצ"מ ניר יונה נכנס לתפקיד מפקד תחנת זבולון

משטרת ישראל ערכה טקס החלפת מפקדים במרחב אשר, במסגרתו קיבל את הפיקוד על תחנת המשטרה זבולון ניצב משנה ניר יונה, אשר החליף את מפקד התחנה היוצא ניצב משנה קובי קרני, בתום 4 שנות כהונה וקידומו כעת קצין אגף המבצעים של מחוז חוף.

03.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נצ"מ ניר יונה נכנס לתפקיד מפקד תחנת זבולון

 

הטקס התקיים במתכונת מצומצמת בשל מגבלות צו השעה והועבר באמצעים טכנולוגיים בזמן אמת, לסגל הפיקוד הבכיר של המשטרה ומשפחות הקצינים. 

מפקד מחוז חוף של המשטרה, ניצב פרץ עמר: "היום זהו יום חגיגי לתחנת זבולון, למרחב אשר ולמחוז. לגזרת תחנת זבולון מאפיינים ייחודיים ואתגרים עצומים הן בהיבטי השירות לתושבי הסביבה דרך הטיפול בתופעות הפשיעה והן בהתמודדות עם אתגרים בטחוניים ואחרים, וביום זה מועברת האחריות הגדולה מידע קובי לידי ניר".

למפקד היוצא ניצב משנה קרני, ניצב פרץ עמר אמר: "נכנסת לתפקיד לפני ארבע שנים לאחר תקופה בה לא היה מפקד תחנה. מיד הבנת שהאתגר לא פשוט והתמודדות איתו בצורה הראויה ביותר. פעלת במקצועיות ובנחישות לשיקום האקלים הארגוני בתחנה. עם הזמן התחנה הפכה למובילה הן במישור המבצעי והן במישור הקהילתי.

נבחרת לתפקיד משפיע ומרכזי בארגון ובמחוז. אין ספק כי גם בתפקיד זה תדע להביא את יכולותייך ואופייך הנעים לטובת המחוז כולו". 

למפקד הנכנס ניצב משנה ניר יונה, ניצב פרץ עמר אמר: "שימשת כמפקד תחנת אום אל פחם כשנתיים וחצי בהם הובלת תהליכים משמעותיים להתעצמות התחנה והעצמת השוטרים. הנך מנהיג יוזם, מוביל ונמצא תמיד לצידם של שוטרים, מלווה אותם ודואג אישית לכל פרט בעניינם. מהווה דוגמא לכל אחד ואחד מהשוטרים בבחינת נאה דורש ונאה מקיים. אין ספק כי אתה האיש הנכון להתמודד בעת הזו עם האתגרים המשמעותיים הנמצאים על סדר יומו של המחוז והמרחב ואני בטוח שתעמוד בהם באופן מכובד וראוי.

שאו ברכה והצלחה".

נצ״מ קובי קרני (49), נשוי + שלוש, מתגורר בכרמיאל, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בהיסטוריה של המזרח התיכון
החל כלוחם במג״ב ומילא מגוון תפקידים במג״ב בינהם-מדריך במגמת לוט״ר, סגן מפקד יחידת אלון, מפקד מתקן 302, מפקד פלוגה במג״ב אי״וש, מפקד פלוגה במג״ב ירושלים, קצין מתקנים ארצי וכן הקים את יחידת שחר 101 במג״ב חוף. במחוז חוף כיהן כמפקד תחנת עכו ומפקד תחנת זבולון בארבע השנים האחרונות. במהלך שירותו קיבל מצטיין קורס מכ״ים, מצטיין קורס קצינים, מצטיין נשיא המדינה, ומצטיין מג״ב. מתחיל תפקיד כקצין אגף המבצעים של מחוז חוף.

מת"ח זבולון הנכנס, נצ"מ ניר יונה כהן (43), בזוגיות עם שיקמה + 3, מתגורר בעפולה. בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במזרחנות ובקרמינולוגיה. החל את דרכו במשטרת ישראל בשנת 94 כלוחם מג"ב בגזרת טול כרם ומילא שורה של תפקידי פיקוד, בהם: מפקד קורס מ"כים במג"ב, מפקד יס"מ מחוז חוף, סמת"ח זבולון ומת"ח אום אל פאחם בשלוש שנים האחרונות. נכנס החל מהיום לתפקיד מפקד תחנת זבולון.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים