נשירת שיער סיבות ומה עושים

חשיבות השיער לנשים וגברים השיער מהווה מסגרת לפנים ,צורתו איכות השיער כלומר אם דק, או מלא מעניק בהתאם תחושה של ביטחון עצמי או חוסר ביטחון עצמי כלפי המראה הכללי שלנו נשים וגברים משקיעים זמן וכסף רב להראות טוב יותר

05.10.2020 מאת: רחל אבידר
   נשירת שיער סיבות ומה עושים

 

אם בצבע או מילוי שהיום מאוד פופולרי תוספות שיער בהתאם לשיער הטבעי או השתלות שיער חשוב גם לגברים וכמובן נשים בכל גיל להראות ולהראות.

כמובן יש לכך השלכות של המראה הצעיר יותר ואפילו הסקסי יותר חשיבות מראה השיער המטופח ומותאם למבנה פנייך בעל ערך רב על כן ניתן לשמור ולייצב לזמן רב את איכות השיער הטבעי אם רק נשים לב לכמה פתרונות שנביא לכם כאן עבורכם.

נשירת שיער הינה תופעה נפוצה, כמעט בכל גיל, ולה סיבות רבות, ניתן לבחון את הנושא אישה לגופה ולרצונה מבחינה רגשית.

בהלה, הלם, דאגות, כעס ממשוך במיוחד כאשר קשה לסלוח, מתח ופחד ממה יהיה, שנאה עצמית וחוסר שביעות רצון כללית.

מבחינת התזונה

מזונות ומשקאות המכילים כימיקלים שמשמשים לשימור המזון, הכוונה ל קבוצת ה E הכוונה למונוסודיום גלוטמת, ועוד כימקלים מאוד אלימים (אפילו מיקרובים לא מצליחים לחיות בקרבתם) מזונות תעשייתיים, מזון מהיר שלרוב מלא בשומן טראנס שחוסם את בריאות העור ומכאן את בריאות השיער.

הטיפול בשיער

חפיפות תכופות במיני שמפו שגם הם מלאים כימיקלים יותר מפעם בשבוע, שימוש מוגבר במרככים למיניהם גם זה יותר מפעם בשבוע, פן על סוגיו, מתיחת השיער לקוקו חזק מדי, חשיפה לשמש, האופנה לא מאפשרת לרוב הנשים שימוש בכובע, בעוד שכובע מהווה הגנה מצויינת מהשמש, אבק ופיטת מזהמים באויר.

התחלה של איזון כל המערכת מיד תאפשר את התוצאה לה מייחלים

בלה אשור מטפלת רב תחומית גוף ונפש, סופרת ומחברת הספרים אכילה מודעת, התעוררות ועל שמנים ארומטיים שידורים מצולמים 0527976220

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים