סוכלה הברחת סמים בגבול לבנון ישראל

בפעילות יזומה של בלשי יחידת גבולות מימ"ר צפון במשטרת ישראל בשיתוף לוחמי צה"ל, נעצרו שני חשודים, במהלך ניסיון הברחת סמים מסוכנים מסוג חשיש במשקל של כ- 11 ק"ג אשר בוצעה בגבול לבנון.

04.02.2019 מאת: פורטל הכרמל
סוכלה הברחת סמים בגבול לבנון ישראל

צילום דוברות המשטרה

 

בלשי יחידת גבולות מימ"ר צפון במשטרת ישראל בשיתוף לוחמי צה"ל הצליחו לסכל לפני זמן קצר הברחת סמים  של כ- 11 ק"ג סם מסוכן מסוג חשיש במסגרת עסקה שהתקיימה בגבול לבנון -ישראל.

במסגרת המאבק הנחוש של משטרת ישראל כנגד תופעת הפצה וסחר בסמים מסוכנים שוטרי משטרת ישראל פועלים במגוון דרכים במישור הסמוי ובמישור הגלוי במטרה לסכל הפצה של סמים מסוכנים המסכנים את שלום הציבור ומהווים מחולל פשיעה בעל זיקה ישירה לעבירות פליליות נוספות וביניהם סחר בנשק אלימות ועוד.

בפעילות יזומה של בלשי היחידה המרכזית  נעצרו שני חשודים בני 25 ו-35 מכפר ע'ג'ר, במהלך ניסיון הברחת סמים מסוכנים מסוג חשיש במשקל של כ- 11 ק"ג אשר בוצעה בגבול לבנון בסמוך לכפר ע'ג'ר.העצורים יובאו מחר בשעות הבוקר לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבימ"ש שלום נצרת.

פעולות סיכול ייבוא הסמים המבוצעות ע"י משטרת ישראל באוויר, בים וביבשה  מטרתן להרחיק את נגע הסמים מקרב האוכלוסייה ולמנוע את סיכון ביטחון הציבור.

משטרת ישראל תמשיך לפעול כל העת על מנת לסכל ניסיונותיהם של עבריינים להבריח סמים לשטחי ישראל בשיטות שונות, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה ובמטרה למנוע הפצתם של הסמים המגיעים לא אחת לידיהם של צעירים ובני נוער ועלולים להוות סכנה ממשית לחייהם.


 

תגובות

מומלצים