עו"ד זכי כמאל: "להשעות את אייל גבאי"

"לכבוד בנימין נתניהו, ראש ממשלת ישראל בקשה להורות על השעיית מנכ"ל משרדך אייל גבאי לפי סעיף 48 לחוק שירות המדינה, לכבוד שמואל הולנדר נציב שירות המדינה בקשת להורות על פתיחה בחקירה משמעתית נגד מנכ"ל משרד ראש הממשלה אייל גבאי"..לכתבה.

21.12.2009 מאת: פורטל הכרמל
עו

עו"ד זכי כמאל כותב ומנמק במכתב תלונה ששולח לראש הממשלה נתניהו נגד מנכ"ל משרדו ב67 סעיפים.

ומפנה מכתב לנציב שירות המדינה שמואל הולנדר בו מבקש לפתוח בחקירה נגד אייל גבאי מנכ"ל משרד ראש הממשלה על דבריו נגד העדה הדרוזית בעניין אדמות מנסורה גאלמה.

עו"ד זכי: "ביום 3.9.09 נאם מר גבאי בפורום של המרכז הישראלי לניהול, בפני בכירי המינהל העסקי בישראל. בין היתר, התייחס מר גבאי לתוכנית להנחת צינור שיוביל גז טבעי למפעלים במפרץ חיפה כדי להפחית באופן משמעותי את זיהום האוויר, אלא שהנחת הצינור מתעכבת כבר זמן מה, כך לדברי מר גבאי, לאור 'התנגדות הדרוזים להנחתו באדמותיהם' בהקשר זה אמר מר גבאי כי  "אי אפשר לעשות שום דבר באדמות של הדרוזים" ועוד הוסיף גבאי כי "הדרוזים הפכו למילה שמהלכת אימים על משרדי הממשלה. אומרים, 'יש להם נשק ברישיון, אסור להתעסק איתם".

פגשנו את עו:ד זכי כמאל לשמוע ממנו מה הרגיז אותו באמירה של גבאי, עו"ד כמאל טוען שהוא עוד לא אמר את המילה האחרונה בעניין, למרות שהתקבלו תשובות שאין בכוונת היועץ המשפטי ונציב שירות המדינה להשעות את אייל גבאי.

לראיון.

{YouTubeVideo id=cMeP8E4qXUA}

תגובות

10. ابو علي فرحان לפני 9 שנים
الله يعز الطايفة
9. כרמלי לפני 9 שנים
עבר זמנו בטל קורבנו !
8. מחמוד לפני 9 שנים
יפה למרות ה
7. אבו טלאל לפני 9 שנים
אייל בבאי הביתה
6. רמזי פרו לפני 9 שנים
גדול
5. דרוזי גאה לפני 9 שנים
כל הכבוד
4. דן לפני 9 שנים
למה להאשים את הדרוזים בעיכוב?
3. סלאח עלי לפני 9 שנים
הדרןזים
2. דרוזי חור וגאה לפני 9 שנים
עו"ד כמאל צודק.
1. דילאוי לפני 9 שנים
כל הכבוד

מומלצים