עידן פוסט-קורונה New World Order

מה מידת השפעתו של האדם, כבודד, חברה, מדינות ועמים, על השינויים הדרסטיים המתחוללים בעולם מאז פריצת הקורונה לחיינו ובעולמנו, שזעזעה את עולמו החיצוני והפנימי של האדם, ​​​​​​​העמידה את האדם בפינת החדר, ובמקומו, עם חולשותיו ושגעונותיו והנזקים שגרם לעצמו ולעולם.

10.10.2020 מאת: דוקטור גבר אבו רוכן
עידן פוסט-קורונה New World Order

 

הרס הטבע והאטמוספירה, זיהומי אויר, מים, ואדמה, שהם יסודות חיי האדם ושאר יצורים על הפלנטה של כדור הארץ.

בזבוז משאבי הטבע וניצול פרוע ולא מבוקר של המשאבים, גידול דמוגרפי שגורם לעוני והרבה בעיות במיוחד בעולם השלישי הלא מפותח.

הקורונה זעזעה את האדם כשנתנה לו אגרוף בראש, כדי לעורר אותו מחדש לקראת התחלה חדשה של חיי האדם בעולם הזה.

ראשיתו של עידן הקורונה, לסדר עולמי חדש, האדם נחשף לחולשותיו ולמוגבלותיו מול כוחות אחרים, מיסטיים ועליונים ממנו, בשפת הדתות זה כח עליון, אלוהים,נביאים, גורל, יצורים על - טבעיים, ואחרים לא ידועים לאדם שחשב, ועדיין חושב, שאין כח מעליו, והוא בעל הכח והשליטה בחייו ובעולמו הפיזי על הפלנטה של כדור הארץ.

מצד שני, ישנם כוחות ארציים וטבעיים המשפיעים ומשנים את החיים והעולם, ובנוסף אליהם ישנם כוחות עליונים,רוחניים ואנרגיות, ועל טבעיים, המשפיעים וקובעים הרבה דברים בחיינו ובעולמנו ומשפיעים עלינו בעל כורחנו,,ולא מרצוננו.

עולם הרוח והאנרגיות, הכוחות העליונים והאלוהות,הם בעצם מקור העולם החומרי וכל מה שמתחולל וקורה בעולמו החומרי והטבעי של האדם.

עובדה היא מבלי רוח,כאנרגיה - נשמה, אין קיום לאף יצור,כולל האדם, בעולם הזה, הרוח מקור החומר, החיים מפסיקים בלי רוח, מצב של מוות, המדע עדיין ניצב בפני סוגיה מהותית, איך מוכיחים קיום הרוח, איך מודדים רוח  נשמה, אלוהים, במעבדה בקריטריונים פיזיים - מטריאליסטיים, אבל יש קיום פיזי-חומרי, וגם יש מציאות על טבעית לא פיזית, מטאפיזית, של אנרגיות החלל והגלקסיות ועולמות עליונים, עם מציאות וירטואלית וקיום אינטלגינציות, וגנים רוחניים, ברמות שונות של ממדים גבוהים, מעבר לשלושת המימדים הפיזיים של עולמנו על כדור הארץ.

אורך, רוחב,וגובה, ולפיהם האדם מבין וקולט את העולם והטבע והמציאות הפיזית..דרך החושים, וכוחות שכליים של התבונה האנושית.

לאדם יש אפשרות להשפיע על חייו  ועולמו ועתידו,,דרך הרצון והשכל והבחירה בין אנרגיות חיוביות שישפיעו עליו ועל העולם, שלום,אהבה, סובלנות, צדק, אושר,אמונה, יצירתיות ותרבות ועוד..לבין אנרגיות שליליות, שנאה, הרס, סבל, מלחמות, פחד, רדיפות, מחלות, מוות וכליון.

אדם יכול להשפיע על עולמו וגורלו, אם יבחר באנרגיות חיוביות, הוא יכול ליצור גן עדן עלי אדמות,ולא בשמיים, ואם יבחר באנרגיות שליליות הוא יהרוס את העולם והחיים ויביא גיהנום וכליון עלי אדמות, ולכל בחירה יש  שכר ועונש.

חיים לפי אנרגיות חיוביות, השכר שלהן יהי התפתחות וטיפוס בסולם האבולוציה הרוחנית-אנרגטית של היקום, מתקרבים לעליונים ולחיי רוח, והבחירה בחיים לפי האנרגיות השליליות העונש שלהן יהי הדרדרות לתנאי גיהנום בעולם הזה, סבל, מחסור, בורות, רעב, מחלות, מלחמות, אלימות ועבריינות, גזענות , מוות וכליון.

לא קיים גן עדן פיזי וחומרי בשמיים, מנהיגים דתיים מנצלים זאת למען שלטון וכסף על פשוטי העם, ואין יותר גיהנום מהעולם הזה, על כל בעיותיו וסבלו של האדם עלי אדמות.

עידן הקורונה ואחריו , צורות חדשות לחיי אדם, טיב החיים ומשמעותם, יהיו תלויים בבחירתו של האדם, בודד וחברות ועמים ומדינות, בין אנרגיות התפתחות והישרדות והישגים רוחניים  עליונים, לבין אנרגיות השקיעה וההדרדרות לתהום ולכליון.

בריאות, אהבה, אחווה, סובלנות, שלום,לאדם ולעולם, אמן.

 

פורטל הכרמל

תגובות

6. אנשים רגילים לפני 17 ימים
לקרוא כמה פעמים..כדי להבין.
5. רוח ונפש לפני 18 ימים
חומר ואנרגיה
4. צעירה לפני 18 ימים
הרבה לא נכון בדברים
3. עתידנים מאמינים לפני 18 ימים
סדר עולם חדש ..זה הכנה לעולם חדש...
2. סדר עולם חדש הוא הרשע בהתגלמותו לפני 18 ימים
אג'נדה השטן והבובות שלו
1. הגוראל לפני 18 ימים
כתבה מעניינת..על האדם והעולם...

מומלצים