עינת קליש רותם, ביקרה בבית חולים בני ציון

ראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש רותם, ביקרה במרכז הרפואי בני ציון, מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן אירח את ראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש רותם וסקר בפניה את התמודדות ביה"ח עם גל התחלואה בקורונה ותפקוד מחלקת הקורונה.

02.10.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
עינת קליש רותם, ביקרה בבית חולים בני ציון

 

ראש העיר נפגשה עם  מנהלת מחלקת קורונה ד"ר אנה סולופוב, מנהלת היחידה למחלות זיהומיות ד"ר אלונה פז והאחות הראשית במחלקת קורונה איה אשל שהציגו בפניה את ההתמודדות היומיומית במחלקה. ראש העיר הודתה להן ולעובדי ביה"ח על מסירותם  במיוחד בימים אלה.

מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן הציג בפני ראש העיר את ההיערכות המיוחדת וציין כי העומס אומנם גדול, אך הדגיש כי אין חשש מקריסת המערכת.

האחות הראשית במחלקת קורונה איה אשל סיפרה  לראש העיר  ד"ר עינת קליש רותם על כך שארבעה מילדיה שוהים במעון לילדי עובדי בני ציון שמפעילה העירייה בשיתוף עם ביה"ח והודתה לה על כך.

ראש העיר:" אני מביטה בכם, אנשי הרפואה בהערצה. אתם עושים עבודת קודש, בתנאים לא פשוטים, ובימים אלה יותר מתמיד תושבי חיפה והמדינה כולה מודים לכם. אני מאמינה שאפשר להתגבר על הגל השני המפחיד, אבל זה דורש התגייסות של כולנו למאמץ  הזה".

ראש העיר אף ביקרה בתערוכה הגיבורים של בני ציון המוצגת בכניסה לביה"ח המתעדת את פעילותם של הצוותים הרפואיים במחלקת קורונה.

ד"ר אוהד הוכמן הודה לראש העיר על הביקור ועל שיתוף הפעולה הפורה עם העירייה.  


 

צילום ראובן כהן דוברות עיריית חיפה


 

תגובות

מומלצים